Хвороби та приховані порушення, на які можуть вказувати набряки ніг

Це може бути сигналом як безпечних і тимчасових порушень в організмі, так і серйозних хвороб.

Помітили, що почали набрякати ноги? Виникнення набряків на нижніх кінцівках — це синдром, який може виникати як наслідок цілого ряду хвороб та порушень. Розглянемо їх, інформує Ukr.Media.

  • Травма ніг: при багатьох пошкодженнях в ногах, а також при їх опіку виникають набряки, і часом досить значні.
  • Вертикальне положення тіла: люди, які працюють, які змушені багато часу проводити у вертикальному положенні, часто страждають від набряків на ногах.
  • Носіння взуття на високому каблуці.
  • Звичка сидіти зі схрещеними ногами.
  • Малорухливий спосіб життя, особливо при наявності зайвої ваги,
  • Прийом ліків: наприклад, набряки провокують гормональні засоби або препарати для зниження високого артеріального тиску, а також ліки, що являються алергенами для конкретної людини.

Медики відзначають, що в багатьох випадках, коли поява набряків виявляється пов'язаною з образом життя або нездоровими звичками, людина здатна самостійно допомогти своїм ногам. Зокрема, для цього рекомендуються вправи, а також відпочинок в такому положенні, щоб ноги були вище та відбувався відтік застояної крові. Також для боротьби з набряками ніг корисні продукти, що містять калій: банани, листовий салат, абрикоси або курага, персики, кавуни.

Але якщо після прийнятих заходів допомоги набряки не проходять, можливо, їх поява пов'язана з якоюсь серйозною проблемою в організмі.

  • Серцева недостатність. У цьому випадку набряки ніг зменшуються після нічного сну, а у вечірній час, навпаки, стають явними.
  • Варикоз. При варикозному розширенні вен разом з набряком в ногах виникають і больові відчуття, швидка втома при ходьбі, також спостерігаються нічні судоми литкових м'язів.
  • Порушення в печінці та нирках. Ноги можуть набрякати при цирозі та при захворюваннях нирок, пов'язаних зі зниженням їх фільтраційної здатності і ураженням канальців.
  • Діабет. У людей, страждаючих цукровим діабетом, причина виникнення набряків на ногах може бути пов'язана відразу з декількома факторами.

Тому в тому випадку, коли домашні засоби від набряклості не допомагають, слід відвідати лікаря — терапевта, кардіолога, флеболога або уролога.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *