Хронічний біль у спині в дитини: що з цим робити і як попередити?

В останні роки дане захворювання все частіше з&#039являється у підлітків.

Причин виникнення хронічного болю у спині може бути досить багато. Приміром, з болючими відчуттями в спині людина може зіткнутися із-за отриманої травми під час занять спортом або внаслідок надмірно гнучких суглобів. У рідкісних випадках проблема з хребтом може бути вродженою. В останні роки хронічний біль у спині все частіше з'являється у підлітків. Чому так відбувається і що з цим робити?

Вчені виявили, що біль в спині у багатьох випадках пов'язана з токсикоманією. Підлітки, які частіше за інших скаржаться на біль у спині, як правило, палять, вживають алкогольні напої і страждають психічними розладами, такими як тривога і депресія. Наприклад, підлітки віком 14-15 років, які в попередньому місяці курили або вживали спиртне, переживають напади болю частіше, ніж 1 раз на тиждень, інформує Ukr.Media.

Що робити батькам, щоб зберегти здоров'я своїх дітей?

1. Якщо дитина багато бігає і стрибає, не варто закликати її заспокоїтися і трохи посидіти. Краще, щоб діти рухались стільки, скільки їм хочеться.

2. Не сутультеся і ведіть активний спосіб життя, показуючи тим самим приклад для свого чада.

3. Слідкуйте, щоб дитина ходила з рівною спиною, а її рюкзак не був надто важким.

4. Якщо біль у спині не дозволяє дитині спати по ночах або впливає на повсякденне життя, краще звернутися до лікаря.

5. Дізнайтеся, чи не дістала дитина спортивної травми.

6. Уважно стежте за своєю дитиною, коли вона грає на спортивному майданчику. Поясніть, що коли хтось катається на гойдалці, не можна підходити близько.

7. Наполягайте, щоб дитина одягала шолом, наколінники, налокітники та інші захисні елементи під час прогулянок на велосипеді, скутері чи ковзанах.

8. Батьки зобов'язані використовувати дитячі крісла при поїздках автомобілем з маленькою дитиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *