Він обов'язково повинен бути у вашій аптечці!
Віруси грипу ефективно знищує натуральний засіб, який за своєю ефективністю не поступається антибіотикам – екстракт бузини. Бузина здавна використовувалася для лікування грипу, застуди, синуситу і навіть простого герпесу, передає Ukr.Media.
Це один з небагатьох натуральних засобів, ефективність якого визнає офіційна медицина.
Лікарі рекомендують пацієнтам під час холодів приймати добавки на основі бузини.
Це один з небагатьох натуральних засобів, який було детально вивчено професіоналами.
Екстракт чорної бузини володіє антивірусними властивостями. Було доведено, що він ефективний проти 10 штамів вірусу грипу.
Результати рандомізованого подвійного сліпого плацебо-контрольованого дослідження показали: тривалість симптомів грипу у тих, хто приймав екстракт бузини, зменшувалася до 3-4 днів.
Дослідження ефективності і безпеки сиропу на основі бузини для лікування грипу А і В відбулось у 1999-2000 роках в Норвегії.
У ньому взяли участь 60 пацієнтів у віці від 18 до 54 років, у яких симптоми грипу спостерігалися протягом 48 годин і менше.
Пацієнти отримували сироп бузини або плацебо декілька разів в день протягом 5 днів і детально записували свої симптоми. Вони відчули покращення вже на 4 день. Самопочуття тих, хто приймав плацебо, покращилося набагато пізніше.
Таким чином, екстракт бузини можна вважати ефективним і безпечним засобом від грипу.
Бузину як засіб від грипу використовували протягом століть. Згадки про неї є в друдах Гіппократа, який називав його "рятівним засобом від багатьох хвороб", і Плінія Старшого.
Ось який механізм дії ліків на основі бузини.
Основна активна речовина в бузині має назву Antivirin і зустрічається в протеїнах рослини. Вона володіє антивірусними властивостями, які допомагають зупинити поширення вірусу грипу.
Вчені планують довести ефективність екстракту бузини для лікування алергії, раку, запальних захворювань та ВІЛ.
Інформація в цій статті носить ознайомчий характер, перед прийомом будь-яких ліків потрібна консультація лікаря!
Джерело: ukr.media