Ефірні олії, які допоможуть при алергії

Вдихання ефірних масел не тільки дає терапевтичні переваги, але також може полегшити симптоми алергії.

Як лікувати алергію? Чи можна вилікувати алергію ароматерапією? Які ефірні олії корисні для алергетиків? Цими питаннями не раз задавалися люди, які страждають алергією і хочуть з нею боротися натуральними засобами. Відповіді на них ви знайдете далі, інформує Ukr.Media.

Ароматерапія може бути ефективним способом лікування алергії. Вдихання ефірних масел не тільки дає терапевтичні переваги, але також може полегшити симптоми алергії. Але не всі ефірні масла однаково корисні. Крім того, потрібно знати, як правильно їх використовувати. Нижче ви дізнаєтеся, які масла корисні людям, страждаючим алергією, і як правильно проводити ароматерапію.

Важливо! Перед тим як почати лікування аромотерапією, необхідно отримати консультацію вашого лікаря!

Лавандова олія

Лаванда славиться своїми лікувальними властивостями. Вона володіє седативним ефектом і добре бореться зі стресом. Хоча стрес і не є причиною алергії, він може значно погіршити симптоми. Масло лаванди також діє як природна протизапальна і антигістамінна речовина, яка може зменшити подразнення і запалення.

Якщо ви страждаєте від сезонної алергії, то вам краще придбати спеціальний дифузор, який буде розпорошувати частинки по кімнаті. Саме у такий пристрій найкраще капнути лавандову олію, коли відчуваєте загострення симптомів алергії.

М'ятна олія

М'ятний аромат може ефективно очистити пазухи і полегшити біль у горлі. Олія м'яти перцевої також відмінно справляється із зменшенням запалення і має здатність ефективно відводити мокротиння. Якщо у вас немає спеціального дифузора, ви можете налити в звичайний розпилювач воду і додати кілька крапель олії. Періодично розпорошуйте по кімнаті суміш, щоб зменшити симптоми.

Масло ромашки

Ромашка відмінно заспокоює і підходить для полегшення симптомів будь-якого виду алергії. Масло допоможе заспокоїти свербіння і запалення на шкірі. А вдихання аромату полегшить кашель і прочистить носові пазухи. Ви можете заварювати чай з ромашкою при застуді для полегшення болю в животі та при нудоті.

Евкаліптова олія

Олія евкаліпта відмінно бореться з алергічними симптомами, ефективно руйнує мокротиння і слиз, полегшуючи дихання людям, які довго не можуть позбутися кашлю та чхання. Масло можна розпилювати у дифузорі, але краще додати кілька крапель в киплячу воду і пару хвилин вдихати запах, який розноситься по кімнаті.

Лимонне масло

Ефірні олії лимона володіють ефективною протизапальною дією, яка полегшить симптоми астми. Крім лимона, ви можете використовувати інші цитрусові ефірні масла для усунення симптомів алергії, включаючи грейпфрут, мандарин. Вдихайте аромат масла кожною ніздрею (закриваючи другу) кілька хвилин, щоб полегшити дихання.

Чайне дерево

Масло чайного дерева відоме своїми протизапальними і антиоксидантними властивостями, які перешкоджають викиду гістамінів. Воно також зміцнює імунну систему і допомагає полегшити всі види алергічних реакцій.

Масло чайного дерева відмінно знімає запалення, тому ви можете додавати його у всі свої креми для догляду за шкірою, шампуні і кондиціонери.

Масло орегано

Ефірне масло орегано не тільки відмінно підходить для додання гостроти італійським стравам, але також володіє рядом протимікробних і протигрибкових властивостей. Масло можна тільки розпорошувати і вдихати. Не наносити його на шкіру, оскільки можете отримати опік.

Масло чебрецю

Чебрець є популярним засобом для лікування респіраторних захворювань, таких як астма. Він працює як спазмолітичний засіб зменшує запалення. Масло чебрецю також відіграє важливу роль у придушенні алергічних реакцій та інгібує вивільнення гістамінів. Додайте кілька крапель ефірного масла в киплячу каструлю з водою і глибоко вдихайте пар.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *