Музичний супровід допомагає співробітникам відчувати себе більш мотивованими, і це привід задуматися про нові впровадження.
Як пише британське видання Metro, згідно з новим дослідженням Workthere, компанії, що допомагає підбирати "гнучкі" офісні простори: дві третини "білих комірців" Великобританії вважають, що слухати музику на роботі просто необхідно. Так, 38% офісних співробітників впевнені, що музика підвищує їх продуктивність, а 35% кажуть — це допомагає поліпшити настрій, інформує Ukr.Media.
Як пояснює Кел, керівник Workthere, музика часто використовується в психотерапії для полегшення занепокоєння і стресу. Не дивно, що на робочому місці вона може надати величезний вплив на мислення і продуктивність праці.
Однак це підходить не для всіх. Деяких "музичний супровід" може повністю відвернути і зробити практично неможливим виконання навіть таких простих завдань, як написання листа електронною поштою. Таких людей теж чимало.
Так, опитані, наприклад, зізнавалися, що починають подумки підспівувати або вслухатися в тексти пісень, або кидають роботу, беручись гуглити інформацію про виконавця або пісні.
Можливо, визнають дослідники, те, як люди в офісі реагують на музику, залежить від типу роботи або музичного жанру. Згідно з опитуванням, 38% респондентів на роботі воліють слухати поп, на другому місці — класика.
Що ж робити, якщо половина офісу потребує музики для продуктивної роботи, а інша половина — тиші? Експерти кажуть, що прослуховування в навушниках може мати той ж позитивний ефект, і ваші колеги, наприклад, не будуть змушені чути мегамікс саундтреків Діснея.
Джерело: ukr.media