Дієтологи розкрили простий секрет правильного вживання кави

Каву краще пити не раніше, ніж за пів години після їжі, вважають лікарі-дієтологи. Вони розповіли, що відбувається, коли ми вживаємо цей напій разом із їжею, інформує Ukr.Media.

Багато людей п'ють каву за сніданком. Однак це може порушувати процес засвоєння макро- та мікроелементів, які містяться в їжі, попередили фахівці.

Кава містить хелати, які агрегують метали і не дають їм нормально всмоктуватися. Якщо постійно запивати їжу кавою, ви отримуватимете менше цинку, заліза, магнію. Краще почекати хвилин 30 після їжі і лише після цього перейти до напою, — попередили дієтологи.

Кава може виводити з організму кальцій, тому компенсувати втрату допоможуть молочні продукти.

Кава виводить кальцій близько 12 міліграмів на 200 міліграмів кофеїну — така кількість припадає приблизно на одну чашку напою. Тому краще пити каву з молоком, яке містить кальцій. Або це може бути, наприклад, чорна кава зі шматочком сиру. Рослинне молоко теж підійде, але потрібно вибирати напій без цукру та збагачений вітамінами, кальцієм, залізом, — порадили фахівці.

Однак при додаванні до кави молока зростає калорійність напою, і він перетворюється на повноцінне перекушування. Тому рекомендується враховувати цю обставину та відмовитися від кави, що містить солодкі смакові добавки.

Наприклад, 500 мілілітрів капучино містять 206 кілокалорій, бо там багато молока. Це приблизно дві чашки кави. Можна сказати, що це перекус, навіть якщо випити лише одну чашку. Але найнебезпечніші кавові напої — доповнені сиропами та іншими солодкими добавками. Вони можуть додати вам зайві кілограми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *