Декілька способів, які допоможуть почувати себе енергійними після обіду

Млявість і сонливість після обіду є наслідком хімічних змін, які відбуваються під час травного процесу.

Чи знайома вам ситуація, коли після обіду ви не можете нічого робити із-за сильного бажання спати? Ця проблема не є великою рідкістю і переслідує практично кожну людину. Млявість, погіршення концентрації і сонливість після обіду є наслідком хімічних змін, які відбуваються під час травного процесу. Це нормально і трапляється з усіма. Сьогодні поговоримо про 6 способів, які допоможуть вам залишатися бадьорими після їжі, інформує Ukr.Media.

Повноцінний сон

Кожній людині потрібно не менше семи-восьми годин сну для того, щоб відчувати себе енергійною протягом дня. Щоб тіло виробило звичку, необхідно лягати і прокидатися завжди в один час.

Менше жирної і солодкої їжі

Цукор підвищує рівень енергії лише на деякий час, але після цього настає виснаження. Солодку і жирну їжу вживайте в другій половині дня.

Більше білкової і вуглеводної їжі

На обід краще їсти страви, в яких містяться складні вуглеводи, білок та залізо. Залізо підсилює вироблення гемоглобіну, який допомагає переміщатися кисню по всьому організму і виробляти енергію. Вуглеводи відповідальні за доставку глюкози в різні частини тіла, яка служить "паливом" і допомагає організму функціонувати в нормальному режимі. Їжа багата поживними речовинами, допоможе не відчувати себе млявими.

Не переїдайте

Не варто їсти забагато їжі в другій половині дня, оскільки організм буде витрачати всю енергію на перетравлення, і в підсумку ви відчуєте втому.

Відпочиньте після обіду

Після їжі краще протягом 10-15 хвилин відпочити, а краще влаштувати собі прогулянку на свіжому повітрі. Це підвищить рівень кисню в тілі, і ви будете почувати себе енергійними.

Невеликий сон

Якщо у вас є час, можна подрімати після прийому їжі, що підзарядить вас на день.

Пийте воду

Вода дуже важлива для правильного функціонування організму. Тому після обіду і протягом дня пийте просту воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *