Ці 6 здорових покупок є марною витратою грошей

Деякі товари для здоров'я є марними покупками.

Турбота про своє здоров'я — це чудово і дуже важливо, але не менш важливо навчитися не піддаватися на виверти маркетологів і не купувати "здорові" послуги та товари, які у кращому випадку не принесуть ніякої користі, а у гіршому — можуть навіть завдати шкоди. Ми зібрали добірку товарів, що позиціонуються як необхідні для підтримання здоров'я, від яких насправді немає ніякої користі, інформує Ukr.Media.

Ополіскувачі порожнини рота

Якщо ви двічі на день чистите зуби, регулярно користуєтеся зубною ниткою і не забуваєте відвідувати свого стоматолога двічі на рік, ополіскувач вам не потрібен. Більшість з них ефективно видаляють тільки поверхневий зубний наліт з зубів і ясен, з яким відмінно можуть впоратися зубна щітка і нитка. Крім того, до складу багатьох ополіскувачів входить спирт, який висушує рот і не дозволяє достатньою мірою утворюватися слині — природному захисту від бактеріального нальоту.

Вітамін С

Чим ближчим стає сезон застуд та грипу, тим вищі продажі вітаміну С у таблетках, подушечках, льодяниках і порошку. Тим часом як стверджують дослідники Національного інституту діабету, хвороб органів травлення і нирок США, синтезований вітамін С практично марний для профілактики захворювань. Найкраще, що ми можемо зробити для свого здоров'я — це їсти більше продуктів, що містять цей вітамін. До речі, це не лише лимони і апельсини!

Дорогий сонцезахисний крем

Меланома — дуже небезпечне захворювання, яке з кожним роком вражає дедалі більше людей. Однією з головних причин його розвитку залишається тривалий вплив на шкіру і очі ультрафіолетових променів, тому дуже важливо навесні і влітку наносити на шкіру сонцезахисний крем. Але от чи завжди найдорожчий засіб є найефективнішим? Як не дивно, ні. Дослідження, проведене у 2013 році Consumer Reports, показало, що вартість засобів для захисту шкіри від ультрафіолету практично ніяк не впливає на їх ефективність. Насправді важливим є інше: наскільки правильно ми наносимо крем на шкіру і чи не забуваємо його оновлювати після купання.

Ватяні палички для чищення вух

Ці маленькі палички можуть бути дуже корисними у господарстві, але ось здоров'ю наших вух можуть істотно нашкодити. По-перше, вушна сірка — природний бар'єр, що оберігає слуховий прохід від бактерій і бруду. По-друге, під час чищення легко травмувати барабанну перетинку і пошкодити слух. Нарешті, намагаючись видалити грудки сірки, можна заштовхати їх настільки глибоко у слуховий прохід, що для видалення доведеться звертатися до лікаря.

Краплі від почервоніння очей

Як і будь-які засоби, вони лише маскують симптоми, але не прибирають саму проблему, лікарі не радять використовувати очні краплі регулярно. Причини червоних очей можуть бути різними: втома, недолік сну, алергія, подразнення від постійного носіння контактних лінз або синдром сухого ока. Більшість цих причин вимагають лікування, а не маскування.

Тонік для обличчя

Спочатку тонік рекомендувалося використовувати для видалення зі шкіри обличчя частинок миючого засобу. Але сучасні засоби для очищення, зазвичай, не залишають на шкірі ніяких слідів, а ось тонік, навпаки, може надмірно сушити шкіру і порушувати баланс вологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *