Ці 5 видів чаю можуть стати у нагоді під час стресу

Подолати стрес допоможуть кілька видів чаю.

Кожна чашка чаю містить від 25 до 100 мг кофеїну. Для порівняння: у порції енергетика кофеїну 65 мг, у пляшці кока-коли — 30, у розчинній каві — від 30 до 150 мг, а в чашечці американо від 80 до 160 мг кофеїну. Тож якщо вам потрібно розслабитися, побороти безсоння або зменшити стрес, чорний і зелений чай варто заварювати з обережністю. Втім, є деякі сорти чаю, які допомагають заспокоїтися не гірше, ніж доза валер'янки. І, звичайно ж, ми усі знаємо про чудові релаксаційні властивості трав'яних чаїв. Ми вибрали найсмачніші і найбільш надійні з них — ставте чайник, інформує Ukr.Media.

Да Хун Пао

Інша назва цього чаю — Великий червоний халат. Це дуже ферментований чай улун, який має здатність швидко знімати нервову напругу, розслабляти і заспокоювати людину.

Молочний улун

Чим сильніше чай піддається процесу ферментації, тим менше кофеїну залишається у його листі і тим менше він подразнює нервову систему. Улун — один з найбільш сильно ферментованих сортів чаю, а молочний улун — мабуть, чемпіон за швидкістю розслаблення і зняття роздратування. Якщо у вас був важкий день, то чашечка такого чаю — те, що вам допоможе.

Зелений чай з жасмином

Жасмин — це природний антидепресант, який допомагає у вивільненні ендорфіну, нейтралізує стресовий гормон кортизол і допомагає зняти напругу та втому. А зелений чай допомагає впоратися з головним болем і почуттям втоми. Цей напій особливо гарний наприкінці важкого дня, коли потрібно зібратися перед заключним ривком, а потім — швидко розслабитися.

Настій ромашки

Настій з квіток аптечної ромашки корисний не лише для зняття стресу: його регулярне вживання допомагає зменшити рівень цукру у крові. Якщо ж вам потрібен засіб від безсоння, то склянка відвару ромашки, випита за годину або дві до сну — відмінний засіб. До речі, для посилення ефекту можна додати до ромашки трохи сухої лаванди, яка також володіє релаксаційним ефектом.

М'ятний чай

Листя перцевої м'яти, його смак і аромат, діє як природний антидепресант: покращує емоційний фон, знімає стрес, заспокоює і розслабляє. А ще аромат м'ятного чаю знижує апетит, тож якщо ви хочете скинути зайву вагу, випивайте чашку м'ятного відвару перед обідом або хоча б просто ставте чашку з запашним напоєм на стіл.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *