Чотири ознаки того, що з дієтою час зав’язувати чи зробити перерву

Коли люди намагаються схуднути, наростити м'язову масу або просто виробити більш здорові харчові звички, вони, зазвичай, сідають на дієту. Хтось переходить на новий раціон лише на короткий період часу, а хтось так захоплюється, що не помічає, як дієта починає завдавати шкоди здоров'ю. Ось кілька ознак того, що з дієтою необхідно розпрощатися, хоча б на деякий час, інформує Ukr.Media.

Підвищився рівень холестерину

У деяких дієтах значно скорочуються або повністю виключаються вуглеводи, в тому числі фрукти і цільнозернові продукти, які є багатими джерелами клітковини, необхідної для контролю рівня холестерину. Тому, якщо ви сидите на кетодієті або іншій дієті з низьким вмістом вуглеводів, періодично здавайте аналізи і перевіряйте рівень холестерину. Якщо виявите, що він почав рости, додайте в раціон їжу з клітковиною.

Ви весь час відчуваєте голод

Підвищений апетит може бути ознакою того, що вам необхідно перестати сидіти на дієті, особливо якщо вона дуже сувора. Для схуднення необхідне скорочення калорій, але, якщо воно занадто істотне, це може погано відбитися на здоров'ї і самопочутті: ви будете постійно відчувати голод, дратуватися, погано спати і так далі.

Втома стала хронічною

Якщо ви відчуваєте незрозумілу втому навіть після восьмигодинного нічного відпочинку, можливо, це пов'язано з дієтою. Багато обмежувальних дієт знижують рівень енергії через нестачу необхідних організму поживних речовин і калорій. Якщо ви часто стомлені з самого ранку, спробуйте скорегувати раціон, додавши в нього більше повільних вуглеводів.

На тренування немає сил

Ще один вагомий привід перестати сидіти на дієті — брак сил на фізичні вправи. Тренування дуже важливі як для схуднення, так і для набору м'язової маси і здоров'я в цілому. Однак суворі дієти не забезпечують достатньою кількістю енергії, необхідної для регулярних занять спортом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *