Чому шкідливо пити напої з соломинки?

В наші дні стало популярно під час прогулянки по місту купувати різні напої в стаканчику. Найчастіше зі свіжим соком або холодним чаєм нам дають пластикову соломинку. Однак фахівці закликають відмовитися від подібного способу вживання напоїв, оскільки із-за цього ви можете отримати безліч проблем зі здоров'ям. Сьогодні поговоримо про те, що ж станеться, якщо регулярно пити з трубочки, інформує Ukr.Media.

Проблеми з зубами

Існує думка, що питво за допомогою соломинки здатне захистити зуби людини від руйнування. Насправді все зовсім навпаки. Цукор, що входить до складу солодких газованих напоїв, безпосередньо потрапляє на певну область зубів, що прискорює ерозію емалі.

Здуття живота

Соломинка сприяє тому, що окрім самого напою ми у великій кількості заковтуємо повітря, ця проблема називається аерофагією. Повітря потрапляє в травний тракт, провокуючи газоутворення і здуття живота.

Зморшки

Якщо ви дбаєте про свій зовнішній вигляд, особливо про стан шкіри, то ви повинні негайно кинути пити із соломинки. Якщо використовувати її на регулярній основі, на вашому обличчі досить скоро з'являться зморшки, особливо навколо рота. З цією ж проблемою також стикаються люди, які палять.

Фарбування емалі зубів

Деякі намагаються пити каву або соки з соломинки, оскільки впевнені, що це допоможе уникнути фарбування зубів. Але все залежить від розташування соломинки в роті. Захистити свої зуби можна, тільки якщо кінчик соломинки знаходиться в задній частині рота, і рідина потрапляє прямо в горло, не торкаючись зубів.

Споживання хімічних речовин

Соломку виробляють з поліпропілену — різновиди пластику. Хоча поліпропілен визнаний безпечним, небезпечні речовини можуть розчинятися в напої. Таким чином, забруднена рідина потрапляє всередину організму і збільшує ризик розвитку безлічі захворювань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *