Чому медики рекомендують щодня їсти по 3 яйця?

Вживання яєць на сніданок дозволить людині бути енергійною протягом всього дня.

Довгий час дієтологи не сильно любили яйця. Вони вважали, що рівень холестерину підвищується саме через вживання цього продукту. Тим не менш, результати нового дослідження показали, що для здоров'я людини корисно щодня з'їдати по 3 яйця, інформує UkrMedia.

Для гарного засвоєння кальцію організму потрібен вітамін D, що міститься в яйцях. Тому завдяки вживанню цього продукту ваші кістки будуть більш міцні, а зуби здорові, і відвідини стоматолога відбуватимуться значно рідше.

Вживання яєць на сніданок дозволить людині бути енергійною протягом всього дня. Поживні речовини та амінокислоти, які містяться в яйцях, дозволяють всьому організму нормально функціонувати. Без цього продукту не обійдеться будь-яка людина, яка звикла бути активною.

У яйцях містяться такі вітаміни, як вітамін А, D, В3, В6, В12. Крім того, вони багаті йодом, цинком, кальцієм, магнієм, залізом, фосфором і мінералами. З цієї причини з авітамінозом можна боротися не за допомогою спеціальних лікарських препаратів, а просто додавши в раціон яйця.

У цьому продукті містяться лецитин і холін, які прискорюють виведення холестерину і жирів. Яйця можна їсти під час дієти, не боячись поправитися.

Яйця позитивно впливають ще й на зір людини. У яєчному жовтку присутній лютеїн і зеаксантин, що запобігають катаракті. Завдяки вітаміну А можна буде уникнути курячої сліпоти.

Відомо, що в одному яйці міститься 6 грам білка. Це означає, що кількість білку, який міститься в одному шматку м'яса, можна замінити 3-ма яйцями. Сам білок вкрай важливий для здоров'я людини. Він допомагає контролювати артеріальний тиск, сприяє зниженню ваги, покращує здоров'я кісток.

Яйця корисні для стабільної роботи серця. Фолієва кислота, яка міститься в цьому продукті, допомагає стабілізувати процес кровотворення, завдяки чому поліпшується робота серцево-судинної системи в цілому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *