Чи дійсно тверде мило є осередком бактерій?

Миття рук може допомогти Вам позбутися мікробів, але це не означає, що Ваше мило є чистим.

Ми всі були виховані з вірою в те, що для того, щоб видалити з рук бруд а також зі свого тіла, ми повинні митись милом. Але тверде мило, по суті, просто видаляє бруд і мікроби зі шкіри — це не вбиває бактерії; воно лише переміщує їх з одного місця на інше. Так що, чи могли б ви подумати, що вирішивши позбавитись від мікробів, ви користуєтесь тим, на чому ці мікроби успішно проживають — улюбленим милом? Намагайтеся не думати про це наступного разу, коли ви будете пінити мило. Тверде мило може, і, ймовірно, містить мікроби, які живуть на ньому, так стверджують медики і науковці. Але тільки не потрібно панікувати, тому, що вони навряд чи вони змусять вас захворіти, інформує Ukr.Media.

У дослідженні, яке було опубліковано в журналі «Епідеміологія та інфекція», було встановлено, що навіть коли учасники використовували мило, яке було забруднене, ризик передачі бактерій до них був малоймовірним. Якщо у вас хороше здоров'я, у вас не повинно бути ніяких проблем від мікробів, які, природно, проживають у мильницях. Крім того, мило легко дезінфікувати, оскільки його верхній шар, зазвичай, швидко розчиняється у воді.

Якщо ви все ще зацікавлені в цьому і хочете вжити додаткових запобіжних заходів, ви повинні закривати і зберігати мило в сухому місці, оскільки це також допоможе йому довше зберігатись. Крім того, промийте його до і після використання. Нарешті, якщо ця звістка про мило все ще нагнітає вас і ви хвилюєтесь з цього приводу, тоді просто перейдіть на використання рідкого мила або гелю для душу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *