Ці кілька способів допоможуть вам стати більш здоровою та щасливою людиною

Щастя і здоров'я нерозривно пов'язані одне з одним. Підтримувати обидва цих стани на одному рівні не настільки й складно. Цокання годинника, гарячий душ, знежирений сир і інші речі, від яких краще відмовитися, щоб бути здоровими і щасливими, інформує Ukr.Media.

Відкладіть ранкову каву на потім

Ні, ми не радимо відмовлятися від кави, тим більше, якщо ви дуже її полюбляєте. Про користь і шкоду цього напою можна міркувати годинами, але зараз не про це. Ми лише пропонуємо трохи відкласти сеанс ранкової медитації з чашкою кави на деякий час.

Згідно з твердженнями вчених, протягом години після пробудження у нашому організмі відбувається вироблення гормону "стресу" — кортизолу. Він допомагає організму підбадьоритися і остаточно прокинутися. Ранкова ж кава може перешкодити цьому процесу. Річ у тім, що кофеїн блокує вироблення кортизолу і перешкоджає природному пробудженню організму.

Приймайте холодний душ

Хвилина холодного ранкового душу зарядить бадьорістю і енергією, подарує нові відчуття і підготує організм до довгого дня. Головне — обрати правильну температуру. Обпалюючий холод також є поганим для шкіри, як і дуже гаряча вода — разом вони пошкоджують клітини епідермісу і можуть стати причиною сухості шкіри та її подразнення. Але якщо знайти таку температуру, яка буде хоч і незвичною, але приємною для тіла, можна буде забути про ранкову сонливість і поганий настрій.

Не зловживайте дієтичними продуктами

Пластівці, гранола, знежирений сир, дієтичні солодощі — усе це лише обман власного організму. Так, у них менше калорій, ніж у звичайних продуктах, але користі, на жаль, анітрохи не більше. Знежирені продукти іноді навіть шкідливіші.

Однак найбільша проблема у подібному харчуванні — очікування, які дехто з нас відчуває під час вибору на користь "некалорійних" продуктів. Нам здається, ніби ми вже зробили щось велике і важливе на шляху до правильного способу життя та можемо дозволити собі розслабитися у чомусь іншому. З'їм знежирений сир ввечері і не піду на фітнес. Знайома ситуація? Але таке дієтичне харчування не може замінити ані спорт, ані збалансований і продуманий раціон. Дієтичні продукти — це лише альтернатива, але не орієнтир харчування.

Спіть у тиші

Цокання годинника може здаватися заспокійливим, але це лише на перший погляд. Насправді монотонний і ритмічний звук цілком може стати причиною постійного безсоння та недосипу. Намагайтеся, щоб у спальні було якомога менше речей, які дратують нервову систему: годинника, що цокає або світиться, шуму телевізора або вентилятора і іншого.

Тягніться вранці і ввечері

Ранкова розтяжка розбудить м'язи, розжене кров по тілу і додасть трохи сил для великих звершень. Увечері ж стретчинг буде діяти у зворотний бік — зніме напругу, прибере затискачі, що накопичилися за день, заспокоїть організм і підготує його до сну.

Сидіть прямо

Згідно з дослідженнями, проведеними у Університеті Сан-Франциско, пряма постава підвищує приплив кисню до мозку на 40 %, що значно збільшує продуктивність і покращує самопочуття. Особливо це важливо пам'ятати, якщо ваша робота пов'язана з постійним перебуванням у офісі, де вам доводиться сидіти не менше 8 годин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *