Американські лікарі назвали способи, як захистити серце в сильну спеку

Зокрема, йдеться про людей, які страждають на хвороби серця або надмірну вагу. Річ у тім, що за високої температури організм намагається охолодити себе, перерозподіляючи більшу кількість крові від внутрішніх органів до шкіри. Це може сприяти збільшенню навантаження на серце, інформує Ukr.Media.

"Якщо у вас є серцево-судинні хвороби, ви старші за 50 років і маєте зайву вагу, вам потрібно вжити спеціальних запобіжних заходів, щоб захистити своє серце", — розповів Дональд Ллойд-Джонс, спікер Американської кардіологічної асоціації.

Насамперед не рекомендується перебувати на вулиці між полуднем і 3 годинами дня, коли сонце дуже активне. Пам'ятайте і про те, що в тінистих місцях буде корисно зупинитися на кілька хвилин, випити воду, а потім продовжити свій шлях.

До речі, перед виходом на вулицю або під час виконання вправ обов'язково випивайте дві склянки простої води. Напоїв, що містять алкоголь або кофеїн, слід уникати.

Одяг для прогулянки на сонці потрібно обирати легкий, світлий, з дихаючої тканини (бавовни або сучасних матеріалів, що відштовхують піт). До образу потрібно додати капелюх і сонцезахисні окуляри. На відкриті ділянки шкіри потрібно нанести сонцезахисний крем із 15 fsp.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *