Алкоголь корисний для серця – вчені

Алкоголь “продовжив життя” людям із серцевою недостатністю в середньому на 7,5 років.

Фахівці виявили позитивний вплив алкоголю на серце. Відкриття зробили вчені Університетської школи медицини у Вашингтоні, повідомляє EurekAlert.

Дослідження показали, що помірні дози алкоголю зменшують ризик смерті у людей з серцевою недостатністю.

Фахівці спостерігали за 393 пацієнтами старшого віку, у яких констатували порушення серцево-судинної системи. В ході дослідження вчені з’ясували, що вживання не більше семи стандартних порцій алкоголю на тиждень позитивно впливає на тривалість життя піддослідних.

У середньому алкоголь продовжив життя на 383 дні в порівнянні з тими, хто не вживав спиртні напої зовсім. Середній показник тривалості життя з серцевою недостатністю в учасників випробовування з дня початку експерименту склав 7,5 року.

Експерти зазначають, що ці результати не варто сприймати як заклик до вживання спиртного. Також зазначено, що вони не брали до уваги причини виникнення проблем з серцем у добровольців.

Напередодні вчені опублікували дослідження, згідно з яким алкоголь та кава подовжують життя. Також повідомлялося про те, що Супрун назвала способи, як уберегтися від похмілля.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *