7 ознак того, що ви їсте забагато солодкого

Не дарма цукор називають солодким наркотиком, він дійсно викликає звикання!

У великій кількості він дуже шкідливий для здоров'я, пише The Healthy Archive. Наше тіло посилає специфічні сигнали, якщо ми споживаємо забагато цукру, інформує Ukr.Media.

Якщо ви помітили у себе хоча б 2 з цих ознак, радимо вам переглянути свій підхід до солодощів!

Недолік енергії та відчуття втоми

Продукти з високим вмістом цукру забезпечують тимчасове підвищення енергії. Однак після цього ви завжди будете почувати себе більш втомленими.

Проблеми зі шкірою і нігтями, темні кола під очима

Цукор надає запальну дію, і надмірне вживання може впливати на стан шкіри та рівень адреналіну, що призводить до утворення темних кіл під очима.

Пристрасть до солодощів

Якщо ви відчуваєте буквально ломку за чимось солоденьким — це перший дзвіночок цукрової залежності.

Часті застуди та грип

Високий вміст цукру в раціоні може послабити імунну систему і природну здатність організму боротися із застудою, вірусами грипу і навіть хронічними захворюваннями.

Ви погано мислите після їжі

Цукор може викликати так званий мозковий туман. Він виникає після вживання великої кількості цукру, рівень глюкози в крові різко збільшується, а потім падає. Це веде до перепадів настрою і проблем з концентрацією уваги.

Збільшення ваги

У цукрі немає білка і клітковини, він не може нас задовольнити. Тому, ми споживаємо більше, ніж потрібно. У слідстві — вага зростає. Надлишок цукру призводить до занадто великому виробленню інсуліну, що в підсумку може призвести до інсулінорезистентності.

Притуплене відчуття солодкого

Підвищене споживання цукру впливає на смакові рецептори, і продукти вам будуть здаватися не такими солодкими, як раніше. У слідстві, ви будете їсти все більше і більше цукру, щоб задовольнити вашу тягу.

Рішенням може бути зниження кількості цукру в раціоні

Так, перші пару днів буде дуже важко, зате коли ваше тіло прийде норму, ви самі здивуєтеся, як багато солодкого ви їли.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.