6 ефірних олій, які приберуть біль під час менструації

Вони не менш ефективні за популярні лікарські засоби.

У більшості жінок менструація супроводжується спазмами, болем, здуттям живота і дратівливістю. Все це не дозволяє бути максимально активним, і жінка на кілька днів випадає зі звичного ритму життя, інформує Ukr.Media.

Існує безліч способів, як полегшити подібний стан: від народних засобів до лікарських препаратів. Ефірні олії можна віднести до одного з найбільш дієвих варіантів боротьби зі спазмами. Можна нанести всього 2-3 краплі олії на нижню частину живота і втерти легкими масажними рухами, використовувати його в якості ароматерапії, або додавати у воду під час прийняття ванни. Ми відібрали 6 найбільш популярних і при цьому ефективних ефірних олій.

Олія лаванди

Воно володіє протизапальними властивостями, тому відмінно справляється з хворобливими спазмами. Крім того ця ефірна олія допомагає розслабити внутрішні м'язи.

Олія кориці

Воно сприяє зниженню кількості скорочень матки. Нанесіть кілька крапель на долоні, розітріть їх і змастіть нижню частину живота. Це повинно зняти біль.

Олія шавлії мускатної

Цей засіб допомагає зменшити біль, оскільки мускатна шавлія вважається чудовим спазмолітичним засобом. Крім цього вона нормалізує рівень гормонів і зменшує симптоми передменструального синдрому, такі як здуття живота, перепади настрою і постійний голод.

Олія ромашки римської

Ця ефірна олія використовувалася для лікування болю ще в стародавні часи. Завдяки своїм протизапальним властивостям римська ромашка ефективна при усуненні больових відчуттів в період місячних. Його можна додавати у ванну або замочувати ноги у воді з кількома краплями олії.

Олія гвоздики

Подібний засіб швидко усуває спазми і скорочує тривалість менструації. За допомогою ефірної олії гвоздики можна захистити себе від рясної кровотечі.

Олія м'яти

Її активно використовують для лікування головного болю, застуди. Не менш ефективним масло є і для усунення хворобливих спазмів при менструації.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *