5 найбільш небезпечних помилок чоловіків після 40 років

На жаль, 4 з 5 основних і найбільш небезпечних помилок чоловіків за 40 зуміли виявити вже патологоанатоми.

Більшості вони здаються дрібницею до самої кризи — що страшного у відсутності тренувань, невеликій зайвій вазі і незначно підвищеному холестерині. Варто постаратися побачити картину загалом, щоб збагнути масштаби проблеми, інформує Ukr.Media.

Надмірна вага

До сорока років чоловік втрачає близько 18% м'язової маси. Без тренувань жирових прошарків стає все більше. Вони заважають працювати м'язам, негативно впливають на судини. У спробах повернути процес назад більшість сорокарічних чоловіків починає в паніці кидатися між строгими дієтами і інтенсивними тренуваннями, що закінчується провалом. Правильніше за все буде поступово нарощувати навантаження, переходячи з легких аеробних тренувань три рази на тиждень на повноцінні силові з тим же графіком. По суті, це єдиний реальний можливий вихід.

Раціональне харчування

Лікарі вважають шкідливим прийом їжі після 6 годин. Це в тому ідеальному випадку, коли до сну людина відходить вже в 9 вечора. Тобто, перерва між вечерею і сном повинна становити не менше 3 годин: лягаєте спати в 12 — можна перекусити і в 9. Втім, відходити до сну так пізно теж не варто.

Артеріальна гіпертензія

Ще недавно артеріальна гіпертензія вважалася хворобою старечою. Зараз вона активно косить і чоловіків у розквіті сил, 40-45 років. Всьому виною переважно сидячий спосіб життя: м'язи ніг не працюють, прес стає все більш млявим. Що робити? Присідати і бігати, притому бігати в ідеалі кожен день, а присідати зі штангою.

Зниження рівня тестостерону

Зверніть увагу, як кожен з пунктів пов'язаний з іншими. Ми не дарма почали з зайвої ваги: багато хто вважає це дрібною проблемою. Але в підсумку виходить, що саме з неї і починає рости сніжний ком неприємностей, провокуючи зниження рівня тестостерону. Дефіцит цього гормону буквально знищує чоловічий організм. Щільність і цілісність кісткової і м'язової тканини, порушення вуглеводного обміну, психоемоційні розлади, кардіологічні захворювання — повірте, до такого краще не доводити.

Лінь

Відомий доктор Бубновський запевняє, що найголовніша з чоловічих проблем — лінь і розслабленість. Кожне відкладене на черговий понеділок тренування, кожен «нічого страшного» стакан пива ввечері поступово приводять людину до пасивного способу життя. Природа дійсно не створювала людей для відпочинку. Наші тіла до цього просто не пристосовані і без руху всі системи організму починають давати збої.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *