10 сигналів, що ваше тіло потребує негайної детоксикації

Ми провели деякі дослідження відносно того, звідки беруться токсини і які сигнали подає організм, щоб вказати, що нам потрібна детоксикація.

Незважаючи на те, що наші тіло постійно самостійно очищується, інколи воно сигналізує що потрібна додаткова допомога. Ваша імунна система, нирки і печінка працюють одночасно, щоб видалити токсини з вашого тіла, як тільки вони потрапляють до нього, інформує UkrMedia.

Однак, коли ці токсини перевищують здатність організму їх видаляти, вони зберігаються в нас протягом тривалого періоду часу, поки ми не приймемо міри, щоб повністю видалити їх.

Ми провели деякі дослідження відносно того, звідки беруться токсини і сигнали, які подає організм, щоб вказати, що нам потрібна детоксикація.

Що ми знаємо про токсини?

Як ми всі знаємо, токсин є шкідливою чужорідною речовиною, що потрапляє в організм. Якщо імунна система не видаляє його, він може зберігатися в організмі роками, не показуючи жодних ознак того, що він є навіть там. Тільки тоді, коли рівень токсинів збільшується до такого, що тіло не в змозі нормально функціонувати, ви починаєте відчувати різні симптоми, що сигналізують про необхідність детоксикації.

Звідки походять токсини:

  • Екологічні токсини: ці токсини зазвичай надходять з промислових місць, де є автомобілі, забруднення води та повітря, радіація, пестициди та гербіциди; або містяться в засобах для чищення, спреї для волосся, парфумерії та косметиці, які можна знайти вдома.
  • Токсини способу життя: токсини способу життя зазвичай походять від хімічних речовин, які ми споживаємо, – цукор, ліки, оброблені продукти, алкоголь, кофеїн і тютюн.
  • Метаболічні реакції: коли наші тіла починають розщеплювати білки, цукор і жири, вони, природно, починають виробляти токсичні відходи. Коли дієта не містить достатньо поживних речовин, токсини накопичуються в організмі.
  • Кишкові мікроби: Шлунково-кишковий тракт заповнений дріжджами та бактеріями, які допомагають при перетравленні їжі. Коли відбувається надлишковий ріст бактерій в кишковому тракті, то токсини надходять у кров і призводять до різних захворювань.
  • Емоційні токсини: Стрес, страх або травмуючі події можуть впливати як на нервову, так і на гормональну системи, які потім впливають на здатність організму звільнятися від токсинів.

Збільшення ваги

Чи помітили ви постійне збільшення ваги, незважаючи на те, що контролюєте калорії і займаєтесь фізичними вправами? Можливо, винні токсичні перевантаження. Багато токсинів є ліпофільними, що вказує на те, що вони зберігаються в жирових відкладеннях. Ліпофільні токсини містять пестициди та діоксини, які змушують тіло виробляти більше жирових клітин, щоб зберігати в ньому більше токсинів. Тобто схуднення практично неможлив е, поки не позбудетеся токсинів в організмі.

Постійна втома

Ви достатньо спите, але постійно відчуваєте втому? Причиною цього може бути токсичне перевантаження. Коли ваше тіло має надлишкову кількість токсинів, воно створює багато стресу для ваших надниркових залоз. Тривале токсичне навантаження може призвести до виснаження наднирників, що змушує вас відчувати себе виснаженими і сонними. Крім того, деякі токсини, такі як кофеїн, можуть негативно вплинути на функції надниркових залоз, змушуючи ваше тіло залишатися в стані бойової готовності, намагаючись вимити токсини.

Безсоння

Якщо ви відчуваєте, що ваше тіло постійно в стресі, можливо, існує дисбаланс у рівнях кортизолу. Кортизол є гормоном, який організм звільняє (особливо вечорами) для зняття стресу. Рівень кортизолу у здорових людей високий вранці і падає протягом дня.

Коли існує дисбаланс кортизолу, його рівень ввечері підвищується. Тоді тривале безсоння викликає серйозні проблеми зі здоров'ям, такі як серцеві захворювання.

Порушення мислення

Токсини можуть безпосередньо впливати на мозок. Це включає глутамат натрію (MSG) та / або аспартам. Якщо ви постійно відволікаєтеся протягом дня без особливої ​​причини, то причиною може бути високий рівень токсинів. Як аспартам, так і MSG здатні вбивати клітини мозку. MSG зазвичай присутній у оброблених продуктах та м'ясі, а аспартам – у безалкогольних напоях, жуйці та зубній пасті.

Незрозумілий головний біль

Якщо ви постійно страждаєте від незрозумілих головних болів, це може бути ознакою того, що рівень токсичності вищий, ніж звичайно. Токсини, які можуть впливати на мозок, такі як аспартам і глутамат натрію, також можуть викликати стійкі головні болі після вживання продуктів, що містять їх, як ми вже згадували вище. Однак існують додаткові токсини, які можуть призвести до головних болів, так і як харчові барвники, консерванти та важкі метали.

Перепади настрою

Якщо ви відчуваєте перепади настрою протягом дня, це є ознакою того, що у вашому тілі є гормональний дисбаланс. Токсини, такі як ксеноестрогени, викликають гормональний дисбаланс.. Ксеноестроген є синтетичною сумішшю гормонів, які діють як естроген в організмі. Ксеноестрогени зазвичай зустрічаються в промислових сполуках, таких як фталати, BPA і PCB. Уникнення використання пластику, особливо на кухні, може зменшити рівень ксеноестрогенів в організмі.

Неприємний запах тіла

Якщо ви постійно відчуваєте неприємний запах з рота, погано пахнуть гази і стілець, це може бути ознакою того, що печінка і товста кишка намагаються справитися з сильним токсичним навантаженням. Спробуйте приймати розторопшу, оливкову олію і лимонний сік, щоб ефективно детоксикувати печінку.

Закреп

Дуже важливо щодня видаляти відходи з наших організму. Якщо ви відчуваєте, що не маєте дефекації кожен день через відсутність антиоксидантів у вашому раціоні, то токсини всмоктуються в кров і починають накопичуватися. Вживання великої кількості води разом з раціоном, багатим антиоксидантами і клітковиною, може усунути закреп і запобігти всмоктуванню токсинів у кров.

Болі у м’язах

Якщо ви страждаєте від незрозумілих м'язових болів, то це може бути ознакою високотоксичного навантаження на ваш організм. Токсини мають здатність стимулювати рецептори болю, розташовані в м'язах, що призводить до м'язових спазмів і судом..

Токсини, як правило, негайно впливають на м'язи, оскільки вони зазвичай надходять з їжею, яку ви їсте протягом дня. Якщо ви відчували незрозумілі м'язові спазми, запишіть, коли це сталося, і що ви їли протягом дня, щоб дізнатися, які продукти можуть бути причиною.

Шкірні реакції

Печінка відповідальна за видалення більшості токсинів з організму. Коли організм перевантажений токсинами, печінка не може справитися зі своєю роботою, а інші органи намагаються вимити ці токсини через шкіру. Коли шкіра намагається вивільнити токсини з організму, вона погано реагує на процес, оскільки сприймає їх як отруту. Це призводить до акне, шкірних висипань, екземи та фурункулів.

Якщо ви вважаєте, що ваш організм має високий вміст токсинів, і ви відчуваєте будь-який з вищезазначених симптомів, важливо спробувати детоксикуючу дієту для того, щоб вивести їх із організму. Дієта з великою кількістю овочів і фруктів, багатих антиоксидантами, дійсно може допомогти вашому тілу і самопочуттю. Пам'ятайте, що потрібно пити багато води і регулярно тренуватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *