Замінник цукру додасть зайвої ваги

П’єш каву з цукрозамінником, вибираєш колу light, печиво на фруктозі, шоколад без цукру та інші «розумні» смачні речі з відділу дієтичного харчування? І все ще мрієш схуднути? Забудь!

Замінники цукру (читай – твої улюблені солодощі з позначкою « без цукру») не просто стимулюють апетит. А призводять до того, що ти хочеш їсти постійно (відчуваєш почуття «звірячого» голоду»). І з’їдаєш утричі більше калорій порівняно з тим, коли ти не на дієті (читай: не намагаєшся обдурити організм їжею із замінниками цукру). Такий висновок зробили американські вчені з Purdue University, на основі проведених досліджень.

Незважаючи на те, що дослідження проводилися не на людях, а на пацюках, результати виявилися досить промовистими. Пацюки, яким давали їжу із замінником цукру, з’їдали у три рази більше, ніж пацюки, яким давали звичайний цукор.

Деякі вчені ставлять під сумнів результати експерименту. Мовляв, поведінку пацюків не можна порівнювати із людськими звичками. А підвищений апетит у пацюків, можливо, спровокували якісь інші речовини, а не заміник цукру. Тому гіпотеза вимагає більш вагомих підтверджень!

Але дієтологи експериментувати зі здоров’ям не радять, особливо  тим людям, які бояться ожиріння. Тому рекомендують не вживати продукти із сахарозамом без медичних показань (наприклад, цукровий діабет). Тому що організм може жорстоко помститися!

Як ти вважаєш, жінки прагнуть схуднути (бути стрункими) для себе чи для коханого? Чому?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *