З’їж мене: продукти-афродизіаки для жінок

З’їж мене: продукти афродизіаки для жінок © depositphotos.com

Афродизіаки можна вважати вигадкою, жартом чи вдалим комерційним ходом багатьох магазинів парфумерії (і арабських продавців масла в самому центрі Шарм-ель-Шейха). Але хто б що не говорив, а чоловіки продовжують підгодовувати нас дюжиною устриць на третьому побаченні (хоча можна було до третього і не тягнути), а дівчата все так же ведуться на знижки на парфуми з феромонами, які ніби як діють як афродизіаки.

Що таке афродизіак? Чи варто взагалі покладати надію на афродизіаки? У яких продуктах містяться афродизіаки для жінок? Якими властивостями володіють афродизіаки взагалі?

У ці х питаннях і намагалася розібратися редакція tochka.net. В ході пошуків відповідей, ми дізналися все, що може цікавити жінок і дізналися як працюють продукти афродизіаки для жінок.

З’їж мене: продукти афродизіаки для жінок

 • Що таке афродизіак?

Афродизіак — це слово, яке прийшло до нас з грецької мови. У корені терміна містяться ті ж букви, що і в імені богині кохання Афродіти (ти ж пам’ятаєш, як вона виходила з піни морської?). Це невелика підказка до того, що афродизіаки, нібито, збільшують статевий потяг і підштовхують людство на активний прояв любові.

У це можна вірити, а можна ставитися до афродизіаків скептично, але заперечувати те, що їжа приносить задоволення — практично неможливо. У деяких продуктах міститься гормон щастя (ось чому нам хочеться шоколаду, коли нам сумно), а це означає, що і гормон любові в інших продуктах — ніяка не вигадка, так?

 • Добре. А як працюють афродизіаки?

Афродизіаки — це продукти, в яких містяться певні речовини, елементи або гормони, які позитивно позначаються на статевому потязі. Це означає, що деякі допоміжні елементи дійсно можуть збільшити твоє бажання скоріше переміститися в місце де тихіше і затишніше. А в певних продуктах їх настільки багато, що і секс на вулиці не лякає і не бентежить тих, хто вечеряв всього 10 хвилин назад.

З’їж мене: продукти афродизіаки для жінок © depositphotos.com

 • Продукти афродизіаки для жінок: список кращих і доступних продуктів

Як не дивно, багато продуктів, які вважаються сильними афродизіаками для жінок, зовсім не асоціюються з сексуальною їжею. Якщо ти думала, що в список потраплять: вершки, полуниця, виноград та інші фрукти, які можна еротично поїдати удвох — це не так.

Ти здивуєшся, побачивши в списку продуктів афродизіаків для жінок ті продукти, які люблять одиниці. 

 • Так які продукти вважаються афродизіаками для жінок?
 • Авокадо. Не тільки дуже корисно, а й сексуально! Готуй салат з авокадо разом зі своїм хлопцем, щоб вечеря закінчилася набагато раніше, а калорії навіть не встигли всмоктатися в організм 🙂 Жирні кислоти допоможуть виробляти жіночі гормони і посилять кровообіг органів малого таза.
 • Селера. А ось цей зовсім несмачний (суб’єктивно) овоч містить чоловічий гормон андростерон, який виділяється чоловіками при порушенні та підвищує твоє потяг.
 • Чорний шоколад. Може сильно вплинути на твій настрій і розташувати тебе до того, що моментально пройде головний біль і знайдеться презерватив під рукою. Добре ж!
 • Устриці. Так, неприємні, слизькі і точно не ситні. Але у своєму розпорядженні творити в ліжку чудеса!
 • Часник. Тільки якщо ви вдвох його їсте!
 • Печінка. Замаринуй її в соєвому соусі, постав в духовку і чекай, поки цей божественний продукт пошле правильний сигнал в твій мозок.
  Інжир. Кращий друг твого лібідо. А в парі з келихом просекко і чорноїю шоколадкою — цілком пристойна прелюдія.
 • Раніше ми публікували смачний рецепт сирників з соусом з манго.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *