У Китаї виявили новий смертельний геніпавірус: інфіковано вже 35 людей

У Китаї виявлено новий смертельний геніпавірус, яким заразилося вже 35 людей. Як пише китайський портал Global Times, новий тип геніпавіруса тваринного походження під назвою Лан`я (Langya) було виявлено у провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї.

Як пишуть місцеві ЗМІ, новий тип геніпавіруса був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі Східного Китаю, які страждали на лихоманку і останнім часом контактували з тваринами.

Вчені, які брали участь у дослідженні, зазначили, що цей нещодавно відкритий геніпавірус, який, можливо, походив від тварин, пов’язаний з деякими випадками лихоманки, а інфіковані люди мають такі симптоми, як лихоманка, втома, кашель, анорексія, міалгія та нудота.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), геніпавірус може викликати тяжкі захворювання у тварин і людей і класифікується як вірус 4 рівня біобезпеки з летальними випадками від 40 до 75 відсотків, наголошуючи, що це набагато вище, ніж рівень летальних наслідків коронавірусу. 

Однак на даний момент немає вакцини або лікування проти геніпавіруса, і єдиним методом лікування є терапія, що підтримує, для лікування ускладнень.

На даний момент невідомо чи передається вірус від людини до людини. Випадки зараження на сьогодні не були смертельними чи пов’язаними з тяжкою формою перебігу.

Раніше ми розповідали про новий штам коронавірусу під назвою “Кентавр”.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *