Восени худнути не треба. Але й товстіти – також!

Наближення холодів неминуче підсилить апетит у багатьох із нас… «Нічого не вдієш, – пояснюють дієтологи. – Підвищений апетит восени – природна реакція організму, який у такий спосіб хоче «вкритися жирком» від перших холодів. Після літнього тепла нашому організму потрібен час, щоб адаптуватися до холоду. Він шукає шляхів зробити це якнайшвидше і… просить їжі».

Отже, можна їсти?  Щоб не суперечити природнім законами?
Вступивши у жорстку боротьбу з власним (природним для осені) апетитом, ти вбережеш свою талію. Але достеменно заробиш неабиякий стрес… Тож подумай, що краще – кілька «зимових» кілограм чи підвищена нервозність?

Друга сторона медалі

Але дозволивши собі їсти трохи більше, контролюй усе-таки меню. Кілька кілограмів – це норма. А якщо більше – потрапиш у лабети до грипу. Причому неодноразово… Про це попереджають учені з Північної Кароліни. Вони запевняють: зайвий жир не дає імунній системі запам’ятовувати віруси грипу.

Тобто: перед першою атакою нового штаму грипу всі рівні. Шанси захворіти приблизно однакові у товстих і худих. Але! Організм худорлявих людей, одужавши, одержить імунітет, а люди з надлишковою вагою можуть запросто захворіти тим же різновидом грипу повторно. 

До речі, існує ще один, дуже навіть простий спосіб боротьби з підвищеним апетитом – треба тепліше одягтися… Здається, очевидний «крок».

Але перехід на зимовий одяг у багатьох людей поєднаний із доволі сильним психологічним напруженням. Ну, не любить людина зиму й усе! І одягатися тому не хоче. І апетит тому зростає. І шар жиру товстішає, і грип навалюється на максимум… Отакий веселенький ланцюжок…

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *