Виглядати на всі 100%: забавні історії зі спортзалу

Виглядати на всі 100% © Depositphotos

Сьогодні читачкам рубрики «Виглядати на всі 100%» ми пропонуємо зробити невелику перерву у невпинній роботі над собою і своєю фігурою і прокачати лицьові м’язи за допомогою широких і щирих посмішок. Для того, щоб це відбулося, ми публікуємо добірку забавних історій зі спортзалу, які траплялися або за якими спостерігала професійний тренер-дієтолог Аніка. А в спорті, як і в житті, відбувається безліч курйозних ситуацій.

Зустріла я якось знайомого хлопця, який вже давно тренується в залі і запитала: «Як справи?» У відповідь почула: «Нічого, ось насмажив миску котлет на тиждень», я стала і дивлюся на нього, не розуміючи, жартує він чи все ж ні. Виявилося, що ні. Я побажала гарного дня і, йдучи тихо сміялася.

Часто в залі помічаю таку картину: займається чоловік, качає біцепс (дивно, але всі чоловіки чомусь вважають, що біцепс – це найважливіша частина тіла). Займається чоловік без всяких емоцій і звуків. Як тільки з’являється дівчина в полі його зору, відразу починають пихкати і стогнати, аби показати, що він старається, що він «мужик».

Виглядати на всі 100% © Depositphotos

Ще з боку забавно виглядають чоловіки, які вже досягли певних результатів і можна сказати перебувають у формі. Вони не можуть пройти повз дзеркало і не помилуватися собою. Я це називаю: «Дивлюся на себе і сам себе хочу».

А особливо смішно спостерігати, як після перегляду вправ з ютуба, люди, які прийшли в зал вперше, починають все, що побачили повторювати в залі. Наприклад, вони можуть на гриф начепити на одну сторону 5 кг, а іншу 7,5 кг, аргументуючи тим, що одна рука накачана більше, ніж друга.

А ще «супер-професіонали» після двох місяців тренувань, радять своїм друзям, як тренуватися і набирати м’язову масу. Одна з топових порад: щоб набрати масу, потрібно пити після тренування пиво. Зазвичай, після такого набору, зростає пузо і алкогольна залежність.

Аніка
тренер-дієтолог

погляд експерта

Я впевнена, що у кожного є смішні історії з залу, і нехай так буде. Головне не нашкодити собі і оточуючим. З першим квітня!

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, чому важливо дотримуватися графіка сну, і скільки годин необхідно спати на добу, щоб добре виглядати. Подробиці читай за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *