Виглядати на всі 100%: як «не перекачатися» під час силових тренувань у залі

Виглядати на всі 100%: як «не перекачатися» в залі, працюючи з вагами © Depositphotos

Виглядати на всі 100% кожній дівчині хочеться цілий рік, але особливо влітку. Проте для цього необхідно дуже багато і старанно працювати. Потрібно підкоригувати харчування і кілька разів в тиждень приділяти час для занять спортом. Останнім часом спортзал набуває більшої популярності серед дівчат, втративши «імідж» виключно чоловічого місця проведення часу. Проте, дівчата, які прийшли в зал, бояться перекачатися і стати чоловікоподібними, працюючи з вагами. Ми поспілкувалися з професійним тренером-дієтологом Анікою і дізналися, як правильно тренуватися в залі з гантелями, і які наслідки чекають дівчат після таких тренувань.

Аніка
тренер-дієтолог

погляд експерта

Так часто дівчата думають, що, займаючись в залі з залізом, стануть накачаними і здоровими, як мужики, але це не так! По-перше, для того що б бути накачаними, тобто збільшити м’язову масу, потрібно їсти багато білка та вуглеводів і регулярно тренуватися з великою вагою. Саме з великою, за програмою. По-друге, накачатися (наростити м’язи), це не так просто, я б сказала важко, а для деяких навіть майже не реально.

За словами Аніки, зменшення ваги під час силових тренуваннь не варто очікувати, якщо ти вживаєш багато калорійної їжі. В такому випадку, замість очікуваного схуднення, ти набереш масу. Швидкий набір маси можливий у разі генетичної схильності.

Аніка
тренер-дієтолог

погляд експерта

Не бійся великих ваг, вони не страшні! Своїм дівчаткам-клієнткам я даю і великі ваги теж, і в підсумку вони виглядають стройняшками з рельєфним тілом. Ще є крайність: тобі подобається працювати з великою вагою, а результату ти не бачиш, не думай, що чим більшу вагу ти візьмеш, тим краще! У залі я часто бачу картину, коли дівчина бере велику вагу і неправильно робить вправи через непосильну вагу. А потім каже: «Ось я займаюся вже рік, а результату немає». В такому випадку результату не буде, якщо гнатися за вагами, а не за технікою виконання вправи.

Аніка радить збільшувати вагу в тому випадку, якщо з маленькою вагою ти добре відчуваєш ту м’яз, яку прокачуєш! Потрібно працювати не поспішаючи і концентруватися на вправі, яке ти виконуєш.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, як правильно харчуватися до і після тренування. Подробиці за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *