Тренування на пляжі: 5 воркаутів, які ти можеш робити у відпустці

Тренування на пляжі: 5 видів © depositphotos.com

Пляж — одне з кращих місць, щоб зайнятися фітнесом, відчути єднання з природою та іншими людьми, які люблять тримати себе у формі. Головне — не забудь нанести санскрін і взяти пляшку з водою!

Біг у воді

Ти можеш бігати як уздовж берегової лінії, так і в самій воді (по стегна). Біг у воді — це як тренування з обважнювачами. Але не варто робити так босоніж — краще надіти старі кросівки або спеціальні капці.

Вибери два орієнтири на відстані 50 метрів один від одного. Коли увійдеш у воду, зосередься на бігу з високими колінами, щоб ноги підійматися над водою. Як тільки вода досягне середини стегна, переключи увагу на використання рук, щоб прискорити крок. Він повинен бути коротким і потужним. Коли досягнеш точки, вийди з води та використовуй зворотний шлях як відпочинок. Повтори, намагаючись пройти 10 повних кіл. Більш просунуті можуть взяти бутлі з водою в кожну руку.

Тренування на пляжі: біг © depositphotos.com

Біг сходами

Якщо на твоєму шляху до моря є симпатичні та зручні сходи, їх теж можна використовувати для тренувань. Це відмінне кардіо і не потрібні додаткові атрибути (крім кросівок).

Спробуй 20-хвилинне тренування без перерв. Вона призначена для силового аеробного навантаження, так що твій пульс буде збільшуватися. Якщо відчуваєш, що не можеш віддихатися, Зупинись і знизь інтенсивність.

Піднімайся і спускайся зі сходів протягом трьох хвилин. Рухайся в будь-якому темпі, щоб збільшити частоту серцевих скорочень, але не до задишки. Обов’язково міняй провідну ногу кожен раз, коли повертаєшся до нижньої частини сходів, щоб навантаження було рівномірним. Зроби п’ять віджимань.

Знову піднімайся і спускайся три хвилини, рухаючись у своєму темпі. Зроби планку на 15-45 секунд. Знову піднімайся і спускайся три хвилини в тому ж темпі. Зроби бічну планку 15-45 секунд з кожного боку. Присідаючи та підстрибуючи протягом трьох хвилин, подолай сходи ще один підхід.

Тренування на пляжі: біг по сходах © depositphotos.com

Тренування на сапах

Сапи зараз можна знайти практично на будь-якому пляжі, тому гріх цим не скористатися і не зробити тренування. До речі, плаваючи на них у звичайному темпі, ти теж можеш відчути крепатуру на наступний день — навіть стоячи на дошці без руху, тобі доведеться тримати баланс. Якщо ти вже освоїла техніку управління дошкою, можеш спробувати йогу на сапах або інтенсивний падлбординг. За годину активного веслування витрачається від 500 до 1000 калорій!

Є три основні стійки на сапборді: права нога вперед, ліва нога вперед і обидві ноги на одній лінії. Щоб не втомитися, коли стоїш в одному положенні, пози можна міняти. Займи позу, підніми весло і спробуй гребти. Зігни в ліктях під кутом в 90 градусів. Коли весло занурене у воду, роби помах від початку дошки до її кінця. Міняй позу і руки, по черзі гребучи з різних сторін.

Тренування на пляжі: сапи © depositphotos.com

Плавання і спринт

Такий підхід допоможе тобі зробити тренування ефективним для м’язів ніг і кора. Зайди у воду і пропливи вздовж берега 50 метрів. Тепер вийди з води та повернися спринтерським бігом по піску.

Тренування на пляжі: плавання © depositphotos.com

Йога

Йога буквально створена для практики на відкритому повітрі. А що може бути краще тренування під шум хвиль в променях світанку або заходу? Плюс, вправи на нестабільній поверхні на зразок піщаного пляжу, підсилюють вторинні м’яз стегон, колін і плечей. Спробуй своє улюблене тренування або варіант для початківців з відео нижче.

Нещодавно ми писали про зумбу для схуднення і давали відеотренування для початківців.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.