Святкуємо річницю “ДІЛА” разом. Лабораторія дарує -25% на дослідження

Літо – період відпусток. Відтак травень – прекрасна можливість підготуватися до довгоочікуваного відпочинку, зокрема перевірити своє здоров’я та пройти всі необхідні дослідження. За їхніми результатами лікар зможе призначити вітаміни чи інші добавки, які покращать стан вашого здоров’я та загальне самопочуття.

А кому можна довірити своє здоров’я, як не медичній лабораторії “ДІЛА” та ритейлеру  iHerb?

Саме мережа “ДІЛА” майже 25 років є партнером тих, хто піклується про своє здоров’я. Великий вибір медичних досліджень, комплексні чекапи, сучасний сервіс та можливість отримати безкоштовну консультацію лікаря доступні у 190 відділеннях по всій Україні.

Своєю чергою платформа iHerb пропонує понад 30 000 товарів для здоров’я та краси, а також великий асортимент вітамінів та добавок від провідних американських та світових виробників. Все найкраще для споживачів – найнижчі ціни на вітаміни, постійні акції та доставка в Україну до 10 днів. Швидко, якісно та без переплат.

Святкуємо річницю “ДІЛА” разом. Лабораторія дарує -25% на дослідження © Пресслужба

На честь річниці медичної лабораторії “ДІЛА” та iHerb дарують знижку 25% на дослідження за промокодом “iHerb25” (Айхерб25). Вона розповсюджується на майже всі дослідження: можете здати окремі чи комплексні або зробити щорічний чекап. Промокод не діє лише на Алергопанелі.

Щоб отримати знижку, під час візиту в будь-яке відділення “ДІЛА” назвіть касиру промокод iHerb25. Перелік відділень – за посиланням. Встигніть дізнатись, чого не вистачає вашому організму зі знижкою – 25% з 15 по 31 травня 2023 року включно.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *