Шкода від антисептика: все, що ти хотіла знати про ходовий засіб

Шкода від антисептика: все, що ти хотіла знати про ходовий засіб © depositphotos.com

Антисептик для рук став головною темою карантину у 2020 році через коронавірус. Ми готуємо антисептик для рук в домашніх умовах, дотримуючись рецепту доктора Комаровського, дезінфікуємо руки перед походом в магазин і плавно перетворюємося на іпохондрика Поппі Мур з «Оторви», яка не могла зайти в автобус, поки він не проходив попередню очистку.

В цьому немає нічого поганого. Але це тільки на перший погляд.

Для тих, хто і життя без антисептика за межами квартири уявити не може, редакція tochka.net зібрала головні факти про шкоду антисептика і розповіла, кому краще все-таки добре вимити руки. Так-так, з приспівами улюблених пісень, так само ретельно, як і Селена Гомес.

Шкода від антисептика

 • Пересушені руки через антисептик

Перша проблема, з якою довелося зіткнутися тим, хто збільшив активність використання антисептика для рук — сухі і потріскані ділянки шкіри.

Рятуватися від цього можна різними способами:

 • перейти на крем-мило і використовувати зволожуючий крем для рук мінімум тричі на день;
 • робити ванночки з парафіном в домашніх умовах;
 • припинити використовувати антисептик без необхідності.
 • Від антисептика, яким користуються коли треба, а не для розваги, нічого не трапиться. Перед походом в магазин все-таки варто використовувати антисептик, але якщо ти знаходишся вдома, то необхідності бризкати спиртовмісний антисептик на руки просто немає.

  • Шкода антисептика для слизових оболонок

  Розпорошуючи антисептик на руки, ми вдихаємо спиртовмісні випаровування з домішками інших, не самих корисних компонентів. Тому дуже важливо пам’ятати про те, що слизові оболонки досить чутливі і, якщо ти не хочеш завдавати шкоди організму, антисептик для рук необхідно розпорошувати подалі від дихальних шляхів.

  • Фанатична звичка

  Пам’ятаєш, ми згадали Поппі Мур на початку статті? Так ось, цій дівчині було важко уявити своє життя без антисептиків для рук і вона поливала ними все, до чого торкалася. Це скоріше схоже на психологічну проблему, ніж на раціональне дотримання рекомендацій МОЗ. Не допускай того, щоб антисептик став частиною твого комфортного стану.

  • Алергічні реакції: шкода від антисептика

  Руки, при використанні антисептика, покриваються дивними плямами? Швидше за все, в складі є компоненти, які викликають у тебе алергію. Поки сили лікарів кинуті на боротьбу з Covid-19, не на часі бігати по дерматологам. Краще перейти на антибактеріальні вологі серветки або вимити руки. Здоровіше будеш!

  Тим часом, ми розповіли про антисептик в домашніх умовах.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *