Секс vs Covid-19: лікарі в Нью-Йорку порадили людям мастурбувати

Секс vs Covid-19: лікарі в Нью-Йорку порадили людям мастурбувати © depositphotos.com

В американському штаті Нью-Йорк загальне число інфікованих коронавірусом росте не по днях, а по годинах. Понад 20 тисяч хворих Covid-19 вже зареєстрували офіційно, хоча минулого тижня дані були набагато більш втішними (95 випадків інфікування без смертей).

Така ситуація, подібно Уханю в Китаї, складається через високу щільність населення. У Нью-Йорку вже почали активну підготовку з масштабною боротьбою проти коронавіруса, а лікарі розширюють список рекомендацій.

Так, лікарі з Департаменту охорони здоров’я і психічної гігієни Нью-Йорка на своїй сторінці в Твіттері порекомендували людям не тільки користуватися антисептиком і самоізолюватись, а й… мастурбувати.

Фішка в тому, що при статевому акті ти можеш підхопити від партнера не тільки венеричне захворювання, але і коронавірус (логічно, передається вірус крапельним і контактним шляхами). В твіті мова йде про те, що поцілунки і секс небезпечні, а от мастурбація — ні.

What we know about #COVID19 and sex: 😘Kissing can spread COVID-19 and rimming might spread it. 👅🍑🚫

You are your safest sex partner. Masturbation will not spread COVID-19, especially if you wash your hands (and any sex toys) with soap and water🧼: https://t.co/85FUZfOABG

— nycHealthy — STAY HOME NYC (@nycHealthy) 24 марта 2020 г.

Що ми знаємо про #COVID19 і секс: поцілунки і анілінгус можуть поширювати COVID19. Ви — ваш найбезпечніший сексуальний партнер. Мастурбація не поширить COVID-19, особливо якщо ви миєте руки (і будь-які секс-іграшки) з милом і водою, заявили лікарі.

Тобі ж ми рекомендуємо утриматися від Tinder-побачень і пам’ятати, що вірус може протікати без сильно виражених симптомів. Краще, ніж вдома, зараз не може бути ніде.

А допоможе дотримуватися рекомендацій лікарів PornHub, який ввів безкоштовні преміум-акаунти для всього світу. Дивитися, не переглянути. Так, навіть у HD.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *