Природні антидепресанти: ТОП-6 продуктів від стресу

Природні антидепресанти: ТОП-6 продуктів від стресу © depositphotos.com

Натуральні антидепресанти можна легко знайти на магазинних полицях і в холодильнику. tochka.net розповідає тобі про те, як боротися зі стресом з допомогою натуральних продуктів.

Чим можна замінити антидепресанти? Продуктами, які насичені необхідними вітамінами. При цьому ти повинна пам’ятати, що рішення про заміну ліків на продукти-антидепресанти можна приймати тільки разом з лікарем.

Вівсянка

Необроблені злаки містять вітаміни В6 і В1, фолієву і пантотенову кислоту. Також вівсяні пластівці відносяться до низьковуглеводним продуктам. Це дуже важливо тому, що вівсянка повільно перетравлюється і тим самим допомагає виключити перепади настрою. А ось глазуровані сирки, шоколадні батончики і тістечка працюють навпаки.

Мигдаль

У мигдалі міститься вітамін В6, який робить позитивний вплив на нервову систему і має заспокійливу дію. А ще цей горіх допомагає людському організму робити з триптофану серотонін.

Авокадо

Половинка авокадо може зарядити тебе енергією і додати сил. А ще цей продукт знижує ризики розвитку ракових захворювань.

Банан

Серотонін і вітамін В6, що містяться в бананах, зроблять цей продукт натуральним антидепресантом. А ще в бананах міститься алкалоїд харман, в основі якого — «наркотик щастя» мескалін.

Шпинат

Листя шпинату заповнюють дефіцит фолієвої кислоти в організмі. А це впливає на кількість серотоніну.

Шоколад

У зернах какао, з яких роблять шоколад, міститься фенілетиламін, який сприяє активному виробленню ендофріну.

Раніше ми писали про користь горіхів для здоров’я.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *