Правила життя фітнес-тренера і нутриціології: Лера Корж і Олена Піддубна

Правила життя фітнес-тренера і нутриціології: Лера Корж і Олена Піддубна © Прес-служба

Як давно ти в черговий раз замислювалася про якість свого життя, хотіла знову щось змінити і почати все заново? Так ось, перш ніж з головою зануритися в новий спосіб життя, задумайся, що він за собою приховує і як правильно побудувати свій шлях до успіху. Сьогодні про свій спосіб життя розповіли засновниці онлайн-школи здорового тіла AVQ — нутриціолог Альона Піддубна та фітнес тренер Лера Корж.

Правила життя фітнес тренера: розповідає Лера Корж

 

Спорт в моєму житті присутній вже 20 років. Велику частину часу це був професійний спорт. Хочу поділитися з вами основними правилами, які мені завжди допомагали бути в формі, навіть коли я закінчила професійну кар’єру.

  • Тренування — це така ж важлива подія, як і інші справи. Її важливо спланувати та записати у свій графік, щоб вона точно відбулася. Це не повинно бути в форматі “якщо залишиться час — потренуюсь”.
  • Обирайте той вид тренувань, який подобається і підходить саме вам. Якщо вам не подобається присідати зі штангою або ходити на виснажливі кроссфіт-тренування — не треба себе змушувати. Можливо, вам підійде йога або плавання, а можливо ваше — це танці. Задоволення — ось що ви повинні отримувати від тренування, тоді і результат буде вас радувати і мотивувати ще сильніше.
  • Спорт — це не “сезонний розпродаж”. Тіло не буде підтримувати ресурс, який ви не розвиваєте. Для здорового і красивого тіла тренування повинні бути систематичними. Двох-трьох тренувань на тиждень на постійній основі цілком достатньо, щоб тіло завжди було в тонусі.
  • Їжа та тренування. Якщо ви хочете, щоб ваші жирові клітини спалювалися під час тренування, важливо дотримуватися правильних часових інтервалів. Якщо тренування вранці, то натщесерце, після тренування сніданок через 40 хв-1 годину. Якщо вдень ​​— через 2 години після їжі, після тренування прийом їжі через 40 хв-1 годину. Якщо ввечері — через 2 години після їжі, а після тренування вже немає прийому їжі.
  • Любити і хвалити своє тіло. Це, мабуть, найголовніше правило! Хваліть себе за кожне виконане тренування, за кожен, навіть найменший результат, насолоджуйтеся процесом і ви побачите, як ваше тіло почне відгукуватися на ваші зусилля. Гармонія зовнішня і внутрішня — це те, до чого так важливо прагнути!
  • Лера Корж © Прес-служба

    Правила життя нутриціолога: Альона Піддубна

     

    Перед тим, як я почну ділитися будь-якими правилами, давайте розповім, хто такий нутриціолог. Це фахівець зі здорового харчування і його впливу на організм. Все, що стосується питань – скільки, коли, з чим їсти — це до мене. Мої правила життя як нутриціолога — це абсолютно прості дії, які люди часто не роблять просто через незнання.

  • Не готувати їжу із зіпсованих продуктів. Перець, який почав підгнивати, легка цвіль на хлібі, яблуко з темними зонами. Будь-яка ознака псування — сигнал до утилізації. Фрукти, овочі та хліб мають пористу структуру. І якщо процес гниття пішов — бактерії в мить розходяться по всьому продукту. Навіть якщо ми цього не бачимо.
  • Не купувати “про всяк випадок” продукти додому, від яких потрібно відмовитися. Алкоголь, солодке, закуски до пива, жирні соуси і т.д. Не потрібно таким способом тренувати свою силу волі. Якщо хочете відмовитися від вечірнього келиха вина — не купуйте пляшку. Навіть за супер знижкою. З солодким така ж історія. Худнете, а діти люблять солодке? Змініть правила — солодке можна раз на день під час прогулянки. Здоровіше будете всією сім’єю. 
  • Їсти повільно. Завжди. І навіть не починайте шукати відмовки. Повільно — це 10 хвилин на прийом їжі. У вас цей час є. У закладах/на святах у мене інше правило — після кожного шматочка класти прибори й ретельно жувати. І не сидіти постійно за столом, якщо, наприклад, це домашні посиденьки друзів.
  • Головне правило — не переїдати. І, напевно, найскладніше. Але спробуйте відучити себе від добавок — вдома або в гостях. А в закладі замовляти тільки одну страву. Прийом їжі не повинен залишати важкість у животі. Звичка та сильне бажання прилягти після їжі абсолютно суперечить здоровому способу життя і приємному відчуттю тіла.
  • І останнє — дотримуватися режиму. Сніданок, обід і вечеря. Якщо потрібно — перекус. Не варто грати в голодовки. І їсти будь-що і як пощастить. Якщо ви хочете бачити в дзеркалі здорове і привабливе тіло — знайдіть час на їжу. Плануйте заздалегідь, де буде обід, беріть вечерю з собою, якщо працюєте допізна. І не відкладайте вранці будильник по 3 рази — це якраз той час, якого вам не вистачає на сніданок.
  • Альона Піддубна © Прес-служба

    Можна продовжити так до ста. Але для початку — введіть ці прості правила в своє життя. Вони не вимагають багато часу і коштів. Вони виховують повагу до себе і свого тіла. Потребують усвідомленого вибору продуктів і сильної мотивації. Подумайте особисто — навіщо вам харчуватися здорово? Чесна відповідь на це питання — ваша найкраща таблетка від бажання забити на їжу.

    Раніше ми писали про 10 способів полегшити біль під час місячних.

    Джерело: lady.tochka.net

    No votes yet.
    Please wait...

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *