Молоко – кращий із напоїв для спортсменів!

Засоби масової інформації активно пропагують культ тіла. 90х60х90 – для дівчат, «кубики» на пресі, звабливо-пружні сідниці – для юнаків. Не про тебе? Кепсько… Отже, не бачити тобі кохання великого та палкого… Та й роботодавці зараз перебірливі, тільки й знають, що кастинги влаштовувати. Як з’ясувалось, їхнім клієнтам приємніше, якщо з ними працюють майже моделі…

І підлітки на вівтар зовнішності готові покласти все: власний час, гроші батьків, здоров’я обох сторін. (Щоправда, батьки втрачають нерви, а підлітки – фізичне здоров’я, але ще невідомо, чиї втрати суттєвіші…).
Дівчата відверто голодують, юнаки качаються до втрати пульсу. І їдять сумнівні БАДи, фітнесс-коктейлі, «напої для спортсменів» та інші синтетичні дурниці.

І дякувати Богу, що є ще у світі вчені, які використовують свій інтелект не для створення нових харчових добавок для спортсменів, а майже навпаки: для дослідження корисних властивостей натуральних продуктів порівняно з синтетичними.

Слава вченим Великобританії!

Вони довели, що молоко значно корисніше для організму, ніж інші «спортивні» напої, активно рекламовані в ЗМІ.

Як відомо, посилене тренування супроводжується рясним потовиділенням. Організм втрачає при цьому воду, а разом із нею – і багато мінеральних речовин. Порушується водно-сольовий баланс організму.

Для відновлення водного балансу потрібна звичайна вода. Із солями трохи складніше: у звичайній воді їх явно недостатньо. «Чим не привід для одержання прибутку?» – подумали ділки від спорту та «збагатили» полиці спортивних магазинів різними напоями для відновлення водно-сольового балансу.

Але дослідження вчених із Великобританії продемонструвало: звичайне молоко – кращий із напоїв для цих цілей! Фізіолог Сьюзен Ширреффс наполегливо рекомендує пити після тренувань не спеціальні спортивні напої, використовувані для підтримки водно-сольового балансу в організмі, а звичайне молоко.

Результати дослідження вчених опубліковані в журналі British Journal of Nutrition. Фізіолог Сьюзен Ширреффс стверджує, що молоко зберігає нормальний баланс рідини в організмі протягом 4-х годин. А спеціальні спортивні напої – не більше години.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *