Ментальне здоров’я: що погіршує твій стан і викликає стрес

Ментальне здоров’я: що погіршує твій стан і викликає стрес © depositphotos.com

Про ментальне здоров’я часом потрібно турбуватися більше, ніж про фізичне. Цю тему зараз активно рухають західні зірки, на зразок юної актриси з “Рівердейл” Лілі Рейнхарт і співачки Демі Ловато.

Від молодих дівчат завжди важливо чути про психологічні проблеми, так як в руках мілленіалів майбутнє. А якщо ці теми турбують лідерів думок і кумирів мільйонів, то варто розбиратися в них просто зараз.

Розповідаємо про те, що таке ментальне здоров’я і про звички, які провокують порушення ментального здоров’я і стрес.

Що таке ментальне здоров’я?

Ментальне (психічне) здоров’я – це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал і плідно працювати. По суті, ментальне здоров’я – це твоя гарантія того, що ти зможеш справлятися з усіма поставленими перед собою робочими завданнями і віддалишся на максимально безпечну відстань від емоційних вигорань.

Якщо щось раптом йде не за планом і ментальне здоров’я порушується – твоя продуктивність падає. Найчастіше, хорошим сигналом про проблему з цим ментальним здоров’ям стає проблема зі здоров’ям фізичним. Кажуть, що без психічного здоров’я немає здоров’я в принципі, саме тому важливо знати, які звички негативно позначаються на ментальному здоров’ї.

  • Які звички негативно впливають на ментальне (психічне) здоров’я?

Ми могли б сказати тобі про те, що на ментальне здоров’я впливають тільки розставання з чоловіком мрії, звільнення або робочі повідомлення поза роботою, але це не так.

via GIPHY

  • Надмірна праця
  • Відпочивати від роботи потрібно не тільки по суботах і неділях, а й у будні дні. Намагайся встигати закрити всі питання в робочий час і не засиджуйся до пізнього вечора, інакше ризикуєш порушити ментальне здоров’я і заробити стрес.

  • Спина
  • Постава – це основа. Рівна спина забезпечує тобі правильну циркуляцію крові і насичення організму киснем. Крім того, саме рівна спина робить будь-яку людину симпатичніше і рятує від стресу.

  • Емоції
  • Прикусити язика, щоб не створювати конфлікт – можна. А ось тримати в собі емоції і намагатися “перетерпіти” – не можна. Це спровокує стрес і може привести до депресії і порушення сну.

  • Бардак
  • Ні, безлад – це не супутнє мислителям і творчим людям нормальне положення речей. Бруд і неохайність – прямий шлях до стресу. Пора наводити порядок на робочому столі, вдома і в голові.

  • Сон
  • Якщо Netflix випускає занадто багато хороших продуктів, на які у тебе банально немає часу – відмовся від будь-яких активностей на вихідних на користь цікавого контенту. Відсутність здорового сну псує твоє психічне здоров’я і руйнує стан зібраності.

    Дізнайся про те, що таке коронавірус.

    Джерело: lady.tochka.net

    No votes yet.
    Please wait...

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *