Магнітні бурі на квітень 2019: Сонце активізується в кінці місяця

Магнітні бурі © depositphotos.com

Сплески магнітних бурь не змусять себе чекати в наступному весняному місяці. Деякі люди відчувають в ці дні нездужання і занепад сил. Щоб бути готовою до несприятливого періоду, дивись наш календар магнітних бурь на квітень.

Що таке магнітні бурі?

Коли на Сонці відбуваються спалахи енергії, біля поверхні зірки утворюється хмара заряджених частинок – частинки плазми. Вони викидаються прямо в космос з певною регулярністю, і якась їх частка летить просто у напрямку до Землі. І хоча наша атмосфера вберігає нас від руйнівних наслідків таких «подарунків», це не може не впливати на загальне магнітне поле нашої планети і на землян.

Сонце © depositphotos.com

Прогноз магнітних бурь на квітень 2019 року

У порівнянні з березнем, квітень видасться досить спокійним. Тільки кілька днів доведеться бути насторожі і спостерігати за своїм самопочуттям. До речі, на Великдень ніяких небажаних сплесків не очікується, тому свято можна буде провести як і личить – щасливо і мирно.

Однак варто бути готовою до:

  • Невеликих магнітних сплесків 12, 16, 22, 25 квітня.
  • Сильних магнітних бурь 23 і 24 квітня.

    Магнітне поле Землі © depositphotos.com

Як захистити себе від впливу магнітних бурь

У період магнітних коливань навколо Землі навіть у абсолютно здорової людини може відбутися перепад тиску, занепад сил або просто поганий настрій з нез’ясовних причин.

Однак всі люди по-різному залежать від метеорологічних обставин – хтось більше, хтось менше. Метеозалежним людям не варто займатися важкою фізичною працею, а краще більше відпочивати і дихати свіжим повітрям. В іншому випадку порушується робота серцево-судинної системи, знову проявляються хронічні захворювання, може «стрибати» артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з’являються занепокоєння і тривога.

Магнітні бурі © depositphotos.com

У зв’язку з цим постарайся, щоб тебе нічого не турбувало, і щоб не виникали конфліктні ситуації, оскільки емоційний фон буде нестабільним. Також бажано дотримуватися режиму харчування і водний баланс в організмі. Так ти навіть не помітиш впливу магнітних бурь і залишишся в хорошому настрої та міцному здоров’ї!

Раніше ми писали про те, які продукти допомагають твоєму тілу віробляти гормон щастя. Читай про це тут

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *