Магнітні бурі на січень 2019 року: прогноз активності сонця

Магнітні бурі на січень 2019 року © tochka.net

Прогноз магнітних бур на січень 2019 року від tochka.net стане в нагоді всім метеозалежним людям.

Початок року порадує нас відносно слабким проявом сонячної активності. Протягом усього січня магнітні коливання, які виходять від Сонця, будуть хоч і частими, проте незначними.

Однак май на увазі, що Сонце може бути мінливим, а тому стеж за змінами в прогнозі календаря магнітних бур на січень 2019.

Магнітні бурі: прогноз на січень 2019 року по числах

Незначні магнітні коливання можливі 3, 4, 5, 6, 16, 25, 26, 30 і 31 числа.

Серйозних магнітних бур у січні 2019 не очікується.

Магнітні бурі у січні 2019 року – причина виникнення

Геомагнітні збурення на Землі відбуваються кілька разів на місяць через процеси, що виникають на Сонці, особливо в області темних плям. Під час сонячних спалахів частинки плазми на великій швидкості вириваються в космос і, досягаючи нижніх шарів земної атмосфери, викликають бурі на нашій планеті.

Магнітні бурі у січні 2019 року – погане самопочуття

Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії.

Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі. Вчені й досі не знайшли точної відповіді на питання, чому сонячна активність здатна так впливати на наш організм. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини криється у стані її здоров’я на цей момент. Здорові ми чи хворі, наскільки сильний наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів – всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.

Крім того важливим чинником є ​​помисливість. Вважається, що лише 10% людства дійсно страждає від надмірної сонячної активності, а інші 90 придумують собі симптоми і вірять у них. Чи так це насправді – вирішувати і перевіряти тобі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як впоратися з депресією самостійно. Детальніше читай за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *