Йога для початківців: ТОП-11 поз для схуднення, розслаблення і сексу

© depositphotos.com

Якщо ти давно думала, чим би зайнятися вдома для підтримки фігури, то tochka.net пропонує тобі вправи, які допоможуть не тільки прийти в кращу форму, розслабитися, але і урізноманітнити особисте життя.

Пози для домашніх тренувань

Головне в йозі — ніякого поспіху та правильна оцінка своїх сил. Не думай, що статичні вправи це легка справа і категорично оціни свої можливості навіть тоді, коли почнеш курс йоги для початківців. Ми пропонуємо тобі спробувати п’ять початкових поз.

© depositphotos.com
Поза верблюда (Уштрасана)
Для виконання цієї асани встань на коліна, ноги повинні знаходитися на ширині плечей. Руки вільно опусти назад з опорою на одну з них, другу ж витягни вгору.
Поступово напружуй м’язи і стеж за тим, щоб вони розташовувалися перпендикулярно підлозі. Затримайся в такому положенні на 10-15 секунд. Потім поміняй руки і ще раз виконай вправу.
Тепер встань на коліна і вприся кулаками в поперек. На видиху прогнися назад. Протримайся в цьому положенні п’ять дихальних циклів.

© depositphotos.com
Поза тиркутника (Триконасана)
Встань рівно, ноги — на ширині плечей. Витягни прямі руки вгору, долоні повинні бути повернені один до одного. Повільно зігніть ноги в колінах, відхиляй корпус вперед так, ніби сідаєш на стілець. Руки тримай витягнутими в одну лінію з корпусом. Затримайтеся в цій асан на кілька секунд.

© depositphotos.com

Поза трикутника (Тріконасана)
Встань в вихідну позицію — ноги ширше плечей, ліва стопа дивиться назовні, права спрямована всередину до середньої лінії тіла. Розведи прямі руки в сторони на рівні плечей, долоні спрямовані вниз. Опускай корпус вліво і роби це плавно. Намагайся дістати рукою мізинця стопи. Другу руку в цей час направляй вертикально вгору. Затримайтеся в цьому положенні, потім поверніться у вихідне і повтори все з другої рукою.

© depositphotos.com

Поза дитини (Баласана)
Це хороша поза для завершення ранкової йоги. Прийми для цієї асани вихідне положення: опустися на коліна і сядь на п’яти. Зроби глибокий вдих і нахилися вперед. Животом пригорнися до стегон, лоб опусти і витягни руки вздовж тулуба. Зверни увагу — в цій позі долоні потрібно тримати поверненими вгору.
Сконцентруйся і постарайся відчути плавні рухи грудей при кожному вдиху і видиху.

© depositphotos.com
Мертва поза (Шавасана)
Ця асана необхідна для повного розслаблення. Ляж на спину, витягни руки вздовж тіла і закрий очі. Постарайся напружити всі м’язи тіла і протриматися так кілька секунд. Потім повністю розслабся, подумки пройдися по всьому тілу від голови до ніг. Спробуй повністю зосередитися на своєму диханні.

Йога для розслаблення

© depositphotos.com

Поза богині (Утката Конасана)
Ляж на спину і поклади руки вздовж корпусу, трохи розкинь їх в сторони. Ступні тримай разом, а коліна хай дивляться в сторони. Постарайся пролежати так довго, скільки зможеш.
Поза скручування лежачи (Супта Матсіендрасана)
Початкове положення для цієї асани — ти лежиш на спині, руки в сторони, але на одній лінії з плечима. Підніми і зігни одну ногу. Не відриваючи плечі, руки і другу ногу перевернися на бік, при цьому тягнися коліном до підлоги. Затримайся в цій позі ненадовго. Потім повтори все з другою ногою.

© depositphotos.com

Поза риби (Матсіасана)
Це дуже проста асана — тобі потрібно лягти на спину, спертися на лікті і підняти тулуб. Закинь голову злегка назад і трохи прогнися в грудях. Затримайся так на 10 вдихів і видихів.

© depositphotos.com

Поза голуба (Капотасана)
Стань на коліна і потроху тягни ліве коліно вперед, до одного рівня з руками. Праву ногу повільно відтягни назад. Затримайся так на 10 вдихів і видихів, поміняй ногу і повтори вправу.
Еротичні пози йоги

© depositphotos.com

Поза цуценя (Утта Шішасана)

Якщо ти не дуже гнучка, але любиш догги-стайл, спробуй зайнятися сексом в позі цуценя. Але стеж за тим, щоб поперек і плечові суглоби були досить розслаблені.

© depositphotos.com

Собака мордою вниз (Адхо Мукха Шванасама)

Якщо ти правильно встанеш в цю асану, то отримаєш додаткову стимуляцію передньої стінки піхви. Але пам’ятай — якщо у тебе високий тиск, зап’ястний тунельний синдром або ти вагітна, ця поза може бути для тебе небезпечна.

Раніше ми розповідали тобі, як виглядати на всі 100%.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *