Як зробити ноги стрункими

Але в нас же є й свої секрети, і якщо природа не наділила тебе стрункими ніжками, то це не привід засмучуватися. Правильно підібраний одяг і взуття можуть візуально подовжити твої ноги.

Одяг

Силует візуально подовжує одяг, витриманий в одному тоні. Якщо верхня частина контрастує з нижньою, то силует візуально «дробиться» на частини.

Візуально подовжують фігуру й поздовжні смуги, на відміну від поперечних, які її розширюють.

Класичні чорні брюки роблять тебе дуже стрункою, при цьому можливий легкий кльош від коліна, але краще все-таки носити вузькі брюки.

Намагайся уникати на джинсах декору (аплікацій, вишивок тощо). Це додає фігурі важкості.

Обирай спідниці середньої довжини, спідниці з розрізами та сукні по фігурі без поясів і швів на талії.

Колготки, підібрані в тон взуття, теж візуально подовжують ноги, а от контрастне поєднання рекомендується лише високим і струнким.

Взуття

Тобі допоможуть подовжити ноги високі підбори, але обов’язково навчися на них красиво ходити. Правильна постава теж зробить твою фігуру стрункішою.

Тим, у кого великі литки, не варто носити тонкі й високі шпильки. Не захоплюйся також гострими носами, особливо, якщо розмір твоєї ноги далекий від ніжки Попелюшки.

Щоб візуально подовжити ноги, вибирай чобітки строгого крою з халявкою до коліна. Чобітки можуть бути і яскравих однотонних барв. Відмовся від моделей із короткими халявками, різнокольоровими вставками та прикрасами – вони візуально дроблять ноги на частини.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *