Як схуднути в 30 років?

Більшість дівчат і молодих жінок до 30 років хоч раз перебували в процесі схуднення. Хоча до бажанням добре виглядати і зберегти спортивну фігуру сьогодні не менше схильні і молоді чоловіки. Тому, питанням, як схуднути в 30 років задаються і представниці прекрасної статі, і сильна половина.

Питання, що потрібно для схуднення в 30 років, якою має бути дієта для схуднення в 30 років – частіше виникає у зв’язку з тим, що 30 років часто сприймається молодими жінками і чоловіками як певний рубіж.

У тому, що в 30 років настає переломний момент, пов’язаний з уповільненням метаболізму, впевнені більшість молодих людей, яких хвилює питання, як швидко схуднути після 30 років. З цією метою часто вдаються до пошуків найефективніших способів підвищення обміну речовин і рецептів для прискорення метаболізму.

Насправді ж – немає такої вікової позначки, після якої починає відбуватися щось різко і відразу. Процес змін в організмі, зокрема – уповільнення швидкості основного обміну речовин – є поступовим і індивідуальним, починається ще близько 20 років.

У молодому віці – до 40 років ці зміни – ще незначні і становлять від 1% до 2-3%, збільшуючись з роками. Таким чином, основна причина утворення та накопичення зайвої ваги в 30 років – не значне уповільнення обміну речовин.

Для багатьох жінок і чоловіків, що досягли 30 років, відбуваються змінюється ритму життя, з’являються стабільна робота, сім’я, налагоджений побут. Рухова активність, як правило, значно знижується.

При наявності зайвої кілограмів, якщо немає хронічних захворювань, що сприяють їх появі, причина надмірної ваги, швидше за все, в дисбалансі надходження і витрачання поживних речовин. І якщо на зміну юнацькій стрункості прийшла повнота, необхідно знайти відповідь на питання: «Як правильно схуднути в 30 років?».

 

Типові помилки при схудненні в 30 років

Коли ваги показують «неприємні» цифри, молоді люди часто впадають в поширені крайнощі: дівчата шукають дієти а-ля «ефективна дієта для швидкого схуднення після 30 років» і починають різко обмежувати себе в калорійності харчування/наборі продуктів або використовуючи обидва цих методи відразу; молоді чоловіки – намагаються вирішити питання інтенсивними тренуваннями з важкими силовими навантаженнями, шукають кращі рецепти по типу – «ефективна тренування для схуднення чоловіки в 30 років».

Але чи підходить така стратегія для схуднення в 30 років? Чи можна таким шляхом повернути стрункість «в домашніх умовах»?

Практика показує, що подібний підхід в довготривалій перспективі є неефективний. Навіть якщо Ви позбудетесь якоїсь частини зайвої ваги таким способом, організм найближчим часом «надолужить згаяне» і зайві кілограми повернуться. До того ж низькокалорійні дієти ще більше сприяють зменшенню м’язової маси, впливаючи на зниження обміну речовин.

Інша помилкова стратегія для схуднення для жінок – надмірні навантаження в тренажерному залі з застосуванням білкового харчування. М’язову масу Ви таким чином, можливо, наберете, але від зайвої ваги навряд чи позбудетеся. До того ж, різкі навантаження можуть негативно позначитися на самопочутті.

Для схуднення чоловіки в 30 років тільки інтенсивних тренувань без зміни харчування також буде недостатньо.

 

Правильна стратегія для схуднення в 30 років

Щоб схуднути в 30 років, потрібна мотивація, фізична активність і звичайно грамотна корекція раціону харчування.

Схуднути без мотивації неможливо в будь-якому віці. Тільки коли Ви вирішите, що Вам це необхідно, причому саме Вам, а не чоловікові/дружині, друзям або родичам, Ваша підсвідомість прийме схуднення як «план до дії».

Помірну фізичну активність забезпечити не складно. Вибирайте її на свій смак. Це може бути ранкова зарядка, фітнес в залі, плавання, вечірні піші прогулянки або танці.

А ось питаннями харчування варто зайнятися серйозно. Не потрібно влаштовувати собі «голодні дні» і виключати обід або вечерю. Правильною стратегією буде виробити графік харчування, в якому буде 3 основних прийому їжі і за бажанням 1-2 додаткових прийомів (перекуси).

Інша важлива частина корекції раціону при схудненні – підбір продуктів харчування. В меню для схуднення в 30 років повинні бути цільнозернові каші, овочі та фрукти, обов’язково бути присутнім якісні білки, жири, вітаміни і мікроелементи.

Для нормалізації ваги дуже важливим є вживання достатньої кількості якісного білка – для людини середнього віку нормою є близько 0,8 грам в день на 1 кілограм ваги, але цифри можуть істотно відрізнятися в залежності від індивідуальних показників.

Для того, щоб дієта була ефективною, вона повинна підбиратися індивідуально з урахуванням особливостей Вашого організму і стану здоров’я. Тільки такий підхід буде дійсно результативним.

Індивідуальну дієту розробляє лікар-дієтолог на підставі обстеження та інформації про Ваш стан здоров’я, спосіб життя, кількості надмірної ваги та ін. Звичайно, лікар-дієтолог не порадить Вам монодієту або дієту з мінімальною калорійністю, щоб схуднути ефективно за тиждень на 5 -10 кг.

Лікар-дієтолог розробить систему харчування, яка дозволить знизити вагу безпечно, з урахуванням допустимої для Вас швидкості втрати ваги, з необхідними змінами харчових звичок, яка буде мати гарантований результат.

Фахівці медичних дієтологічних центрів здоров’я та смачної дієти DietCenter розробляють індивідуальні програми харчування для корекції ваги і фігури.

Спеціально для Вас буде розроблений індивідуальний план харчування для схуднення в 30 років, з урахуванням Ваших вподобань в їжі і стану здоров’я.

Фахівці DietCenter також забезпечують психологічну підтримку, що допомагає легше подолати адаптуватися до необхідних змін і дійти до мети. Спеціально розроблена програми стабілізації допоможе зафіксувати отримані результати і сформувати здорові харчові звички.

Разом з DietCenter Ви зможете не просто схуднути в 30 років, але і утримувати результат довгі роки.

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *