Як схуднути? Роби вранці зарядку

Зарядка вранці – корисна звичка, яка заряджає енергією на цілий день, позбавляє від болю у спині, зміцнює м’язовий корсет і, найголовніше, допомагає схуднути.

– Ранкова зарядка допомагає організму «прокинутися»: постачає мозок, м’язи, внутрішні органи киснем, активізує кровоносну систему, легені. Після сну наш організм перебуває у «дрімаючому» стані, його необхідно грамотно розбудити – без ривків і різких рухів, – коментує Марія Миронова, тренер одного з київських клубів.

Мета ранкової зарядки: розбудити організм, покращити циркуляцію крові, прискорити обмін речовин.

Вправи і рухи повинні бути плавними, легкими, адже з великим навантаженням (як на аеробіці або шейпінгу) відразу після пробудження організм не впорається. Ризикуєш отримати травму.

– Ранкова зарядка допоможе тримати фігуру у формі. Головне правило – робити вправи регулярно, тобто кожного ранку. Розслабитись (дозволити собі вихідний) можна, та тільки не частіше одного разу на тиждень, – говорить тренер. – Після ранкової зарядки організм налаштуватися на режим спалювання, а не накопичення калорій. І все з’їдене на сніданок точно не відкладеться на талії.

Як правильно робити зарядку вранці

1. Як довго потрібно робити зарядку. 10-15 хвилин щонайменше. Якщо є час і бажання – можна збільшити до 30 хв.

2. Робити зарядку потрібно перед сніданком.

3. Перед тим, як розпочинати вправи, слід випити трохи води, щоб «умити» шлунок і кишечник. Зауваж: пити воду (не більше склянки) потрібно навіть якщо не хочеться. Інакше ризикуєш перевантажити серце.

4. Якщо зовсім не можеш займатися на голодний шлунок, дозволь собі склянку соку. Чай, кава, капучино – табу.

5. Інтенсивність рухів. Керуйся принципом: ти не марафонець, але й не равлик. Розпочинай із вправ низької інтенсивності й поступово збільшуй навантаження.

6. Дихай якомога глибше, на повні груди, а також і животом (методика йогів).

7. Вправи для ранкової зарядки. Кожен може розробити для себе свій комплекс. Тренери рекомендують: потягування руками вгору; повороти голови; покручування руками для розробляння суглобів; ходьба на місці; присідання, випади, віджимання, нахили в сторони та інше.

Зверни увагу. Після ранкової зарядки має з’явитися відчуття легкості та бадьорості. Якщо з’явилася втома, значить, слід знизити навантаження.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *