Як позбутися симптомів метеозалежності: лікарі дали поради

Як позбутися симптомів метеозалежності © depositphotos.com

Цього тижня погода випробовувала українців на міцність. То буревії, то дощі, а потім – сонечко. Від такої зміни будь-хто міг відчути симптоми метеозалежності. Усе тому, що організм просто не встигає так швидко пристосовуватися й реагує головним болем та поганим настроєм. Ведучі шоу «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч дізналися, чому люди відчувають погодні перепади, та що робити, аби не реагувати на зміни клімату.

Багато українців щоразу відчувають на собі перепади погоди. У когось болить голова, а в когось ниє все тіло. Невролог стверджує – всі люди цілком залежать від погоди.

Без сумнівів, зміни клімату впливають на стан нашого організму. Це може бути як на ясну погоду, так і на хмарну, зазначає невролог Тетяна Майкова в програмі «Ранок з Україною». 

Самопочуття залежить від зміни температури, вологості повітря чи атмосферного тиску. Та найбільший ризик стати метеозалежним – у людей з хронічними хворобами.

Це захворювання центральної нервової системи, скажімо, вегето-судинна дистонія. Гіпертонічна хвороба та ішемічна хвороба серця. Біль у суглобах на погоду – теж звичне явище. Змінюється внутрішній тиск в тканинах, змінюється кровообіг в тканинах і змінюється самопочуття, розповів сімейний лікар Віктор Сидоренко.

Та посилюють метеозалежність не лише хронічні хвороби, а й звичайна втома.

Якщо є будь-які фактори, які втомлюють ваш мозок – ви будете краще відчувати зміни погоди, коментує невролог.

Тому, якщо ви метеозалежні – лікарі рекомендують:

  • менше піддаватися стресу;
  • не перепрацьовувати на роботі;
  • правильно харчуватися;
  • спати 8-9 годин;
  • більше рухатись.

Якщо ви часто погано себе почуваєте при зміні погодних умов, то це привід звернутися до лікаря і провести обстеження серця, судин та кісткової тканини. Метеочутливим бажано мати індивідуальну аптечку – для цього проконсультуйтеся з лікарем. І стежте за своїм самопочуттям та не ігноруйте найменших ознак недуги.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:29 на каналі «Україна».

Раніше редакція tochka.net розповідала про метеозалежність, симптоми і про лікування метеозалежності.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *