8 продуктів, які допоможуть знизити тягу до солодкого

8 продуктів, які допоможуть знизити тягу до солодкого © depositphotos.com

Їсти і не товстіти можуть тільки ті, чий метаболізм працює точно, як швейцарський годинник. Решті з нас доводиться стежити за харчуванням і приділяти багато часу підрахунку калорій в раціоні і приготуванню низькокалорійних сніданків.

Особливо тяжко доводиться ласунам, які не уявляють життя без тістечок, тортів і царя всіх холодильників — шоколаду. Але ми знаємо невеликий секрет для тих, хто хоче скоротити споживання солодощів.

 • Гарбуз — не самий популярний овоч, проте саме додавання гарбузової каші в раціон допоможе істотно знизити тягу до солодкого. Завдяки клітковині і вуглеводів з гарбуза ти будеш відчувати себе ситим і забудеш про звичку заїдати солодощами обід.
 • Оливки допоможуть контролювати апетит і наситять організм білками, вітамінами С, Е, В, пектинами, катехинами, фосфором, калієм і залізом. Але не варто захоплюватися, вони дуже калорійні!
 • Морква допоможе ласунам контролювати апетит, адже в складі цього корисного овоча є цукор. Це означає, що рівень цукру в крові «обдурить» організм і тобі буде набагато простіше відмовитися від цукерки.
 • Авокадо — як лев в серед звірів. Не дарма популярність тостів з авокадо переслідує всіх навколо — вони знижують ймовірність зривів у адептів пп і насичують організм корисними жирами, які допомагають заглушити голод.
 • Молоко, в якому багато кальцію, знижує кислотність, а разом з цим і апетит. Можливо, стакан молока допоможе тобі забути про тістечка. Але будь обережна — велика кількість молочки може викликати проблеми з акне.
 • Сочевиця — чарівні боби, які регулюють апетит, дарують довготривалу ситість і знижують тягу до солодощів. Вари її замість гречки або рису і забудь про шоколадки.
 • Гриби теж рекомендують їсти тим, хто споживає багато солодощів. Тягу до цукру часто пояснюють нестачею хрому в організмі, що швидко заповнять грибочки. До того ж, це ще й дуже смачно!
 • Морепродукти з великим вмістом білка, заспокоюють твій голод, а значить тобі навряд чи захочеться закусити обід мармеладкою. Більше риби — менше солодощів!
 • Раніше ми розповіли про 8 продуктів, завдяки яким целюліт буде завжди з тобою.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *