Як ефективно схуднути в ногах

При наявності зайвої ваги жирові відкладення утворюються в різних зонах тіла. Однак розподіл часто буває нерівномірним, і накопичення жирової тканини може відбуватися в певних зонах. Однією з таких «проблемних» зон можуть бути ноги.

Проблема повних ніг здебільшого турбує жінок. Це зумовлено тим, що доволі розповсюдженим є тип жіночої фігури, при якому жирові відкладення зосереджуються в зоні стегон, сідниць, ніг. У деяких випадках маса тіла навіть може знаходитись у межах норми або незначно її перевищувати, але стегна та ноги при цьому можуть виглядати повними, що робить фігуру більш масивною.

Такий тип жирових відкладень вважається менш небезпечним для здоров’я в порівнянні з типом «яблуко» (коли жир накопичується переважно на животі). Тим не менш багатьох жінок хвилює естетичний бік питання, і вони вирішують, що їм потрібно схуднути в ногах та зробити фігуру більш пропорційною.

То як же схуднути в ногах? Чи можливо зробити це швидко та чи існують спеціальні вправи, що допоможуть навіть ледачому? Чи вдасться схуднути в ногах та стегнах локально? Як позбавитися зайвої ваги та поліпшити фігуру в домашніх умовах?

Над цими питаннями часто замислюються жінки, що не задоволені своєю вагою або непропорційністю фігури. Давайте розберемося, що допоможе схуднути правильно та скорегувати проблемні зони.

Головні інструменти схуднення

Харчування та спорт – два головних інструменти, які Ви можете використовувати для того, щоб знизити вагу, зробити фігуру стрункішою та позбавитися проблемних зон. Саме це допоможе схуднути в ногах, зменшити об’єм стегон, зробити талію більш тонкою.

Обидва інструменти є дієвими, проте провідна роль у зниженні ваги та корегуванні фігури все ж таки належить харчуванню: близько 70% успіху залежить від того, що Ви їсте, та тільки 30% — від спорту чи фізичної активності. Безумовно, ці данні є усередненими і в кожному окремому випадку підхід має бути індивідуальним, але без зміни харчування навіть інтенсивні тренування не принесуть бажаного результату.

Тим не менш спорт є гарним помічником, завдяки якому Ви зможете швидко досягнути поставленої мети та прицільно впливати на проблемні зони.

Корекція харчування для схуднення

 

У випадку, якщо Ваша вага значно перевищує норму, або якщо відповідає нормі, але є проблема локального накопичення жирових відкладень, наприклад повних ніг, то основним інструментом корекції ваги та фігури є харчування.

Продукти, які потрібно виключити з меню або значно обмежити їх вживання:

  • солодкі та газовані напої;
  • цукерки, тістечка, печиво та інші солодощі. Якщо Ви не можете обходитися без солодкого, використовуйте чорний шоколад, зефір, мед у невеликій кількості та солодкі фрукти;
  • тваринні жири;
  • надто солену їжу. Сіль утримує воду в організмі, внаслідок чого часто виникає набряклість, що візуально збільшує Ваші об’єми;
  • фаст-фуд та напівфабрикати.

Окрім нормалізації раціону, важливим є також режим прийому їжі, забезпечення достатньої кількості води, режим сну та відпочинку.

Для того щоби швидко схуднути, багато жінок додержуються суворих дієт, відмовляючись від важливих та необхідних поживних речовин, або дієт з мінімальною калорійністю. Намагаючись позбавитися таким чином зайвих кілограмів, Ви спричиняєте стресову ситуацію для організму, за якої не відбувається зменшення кількості жирової маси, що є необхідним для ефективного схуднення. При застосуванні екстремальних засобів схуднення знижується кількість води в організмі, за рахунок чого складається враження, що Ви втрачаєте вагу. До того ж руйнується м’язова маса. Крім цього, «голодні дієти» негативно позначаються на самопочутті. А втрачені за допомогою таких дієт кілограми доволі швидко повертаються знов.

Для ефективного довгострокового схуднення необхідно добитися втрати ваги шляхом зменшення кількості жирової маси. А для цього необхідно створити певні умови в організмі.

Щоб худнути ефективно та без шкоди для здоров’я, раціон харчування має формуватися з урахуванням стану здоров’я, особливостей організму, харчових звичок та цілей, які  ви поставили перед собою.

Розробити особисту дієту, яка б відповідала потребам саме Вашого організму, допоможе лікар-дієтолог. Лікар розповість, як організувати харчування таким чином, щоб отримувати з їжею всі необхідні поживні речовини, при цьому «спалювати» зайві жирові відкладення.

Вправи для схуднення ніг

«Прибрати» зайві жирові відкладення з проблемних зон допоможе й фізична активність.

Правильно обрані вправи будуть впливати на певну зону (стегна, сідниці, ікри) та сприяти зменшенню її об’єму.

  • Схуднути в сідницях допоможуть присідання. Ці ефективні вправи дозволять привести у тонус м’язи сідниць. Оптимальною кількістю присідань є 50-75 разів на день. Звичайно, за тиждень відчутно змінити пропорції тіла Ви не зможете, але через місяць помітите, як Ваші ноги стали більш стрункими та підтягнулися сідниці. Однак, виконуючи вправи, важливо не сідати повністю, а присідати на «уявлений стілець», інакше ви ризикуєте замість корекції задньої частини накачати передню частину ніг.
  • Схуднути у внутрішній частині стегон допоможуть махи ногами. Найкраще підійдуть горизонтальні махи з положення лежачи, але й інші варіанти будуть впливати на потрібну зону. Виконувати їх потрібно по 30 разів кожною ногою.
  • Швидко привести до тонусу м’язи ніг та схуднути в стегнах дає можливість скакалка. Щоб досягти результату, потрібно стрибати не менш ніж 3-5 хвилин на день.
  • Зменшити об’єм ікр можна за допомогою вправи «дотягнися до неба». Станьте на носки та тягніться руками «у небо». Достатньо кількох хвилин на день, щоби вже через місяць був помітний ефект.

А ось важка атлетика, боротьба та їзда на велосипеді, навпаки, збільшують об’єм ікр, отже такого фізичного навантаження треба уникати.

  • Для того щоби знизити вагу та схуднути в ногах Ви можете також почати бігати кілька разів на тиждень. Ця універсальна вправа допоможе спалювати зайві калорії та позитивно вплине на силует ваших ніг.

В будь-якому випадку, вид фізичної активності та навантаження повинні підбиратися індивідуально.

Мрієте про ідеальну фігуру? Спеціалісти DietCenter готові допомогти Вам знизити вагу та зменшити об’єми «проблемних зон»!

Крім програм зниження ваги, в DietCenter розроблена спеціальна дієтологічна програма «Локальне жироспалювання», яка є ефективною для схуднення та корекції фігури в локальних зонах. Раціон харчування буде розроблений з урахуванням особливостей Вашого здоров’я та поставлених цілей. Ваша дієта буде смачною, а Вам не потрібно буде голодувати, Ви зможете ефективно знизити вагу та скорегувати проблемні зони.

Ви також можете обрати за основу програму «Антицелюлітна», що розроблена таким чином, щоб за допомогою корекції харчування вирішити проблему целюліту та повернути Вашому тілу пружність.

Запишіться на консультацію до DietCenter прямо зараз!

 

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *