Як ефективно схуднути на 10 кг

Зайві кілограми мають властивість накопичуватися непомітно, але, коли до норми додається 10 кілограмів зайвої ваги, багато хто починає замислюватися про схуднення, шукати відповіді на запитання: «Як швидко схуднути на 10 кг?»

Найчастіше відповідь на запитання  намагаються знайти в інтернеті, який традиційно пропонує безліч «перевірених» способів: «почати голодувати, застосовувати проносне або сечогінні засоби, монодієти. Рекомендуються також щоденні відвідування тренажерного залу. А якщо все це в комплексі – то ви точно схуднете». Звичайно ж, ні. Жоден із зазначених способів не дасть бажаного результату зниження ваги. Однак, багато хто, на жаль, вибирає саме такий варіант схуднути на 10 кілограм за місяць або за тиждень.

В умовах, коли потрібно швидко схуднути на 10 кілограм, засобом позбавлення від зайвої ваги часто стає урізання щоденного раціону – обмеження інгредієнтів або калорійності, або того й іншого.

Результат «дієта на тиждень» або «дієта на місяць» досягається за допомогою використання одного «чудо-продукту» – монодієти або різкого обмеження калорійності харчування («голодні» дієти, які діють «на зношення» організму). Здавалося б, чим більш одноманітне харчування і менші порції, тим на більший результат можна було б розраховувати.

Однак це не так. Така дієта є стресом для організму. Навіть тиждень, а тим більше місяць – досить тривалий термін для такого стресового харчування. Чим довший період, тим наслідки для здоров’я виявляться серйознішими, і тим більшим є ризик зриву.

Крім того, існує вагове плато, яке швидко виникає на строгих дієтах. Якщо на початку щось і вдається скинути, далі зниження ваги, як правило, зупиняється. Оскільки, на значні обмеження калорійності і виключення необхідних поживних речовин, організм відповідає «аварійним режимом» і знижує витрату енергії. Це призводить не тільки до зупинки зниження ваги, але і погіршення самопочуття, занепаду сил і т. д.

Тому, навіть маючи величезну мотивацію для зниження десять кілограмів за мінімальний час, необхідно оцінити межі своєї сили волі і, найголовніше, ризики для здоров’я. І перейти від пошуку відповіді на питання: «як схуднути на 10 кілограм за місяць» або «як схуднути на 10 кг за тиждень» до більш реальних цілей і бажань.

Крім того, дуже важлива адекватна оцінка норми ваги і причини появи зайвих кілограмів.

Найбільш достовірну інформацію про норму Вашої ваги Ви можете отримати, пройшовши діагностику складу тіла. Таку діагностику можна пройти, звернувшись за консультацією до дієтолога.

Діагностика складу тіла – швидка безболісна процедура, яка дозволяє максимально точно визначити оптимальну вагу саме для Вас, кількість зайвих кілограмів, склад тіла, ІМТ (індекс маси тіла) і багато інших показників, важливих для безпечного процесу корекції ваги.

Як же правильно схуднути на 10 кг? З чого почати? Чи можна зробити це за місяць або тиждень в домашніх умовах? І як домогтися стабільного результату?

Що робити, щоб схуднути на 10 кг?

Щоб знизити вагу не варто вдаватися до напівголодного існування. Крім монодієт і низькокалорійних дієт існують індивідуальні плани харчування, які дозволяють худнути досить швидко і без шкоди для здоров’я, харчуючись цілком ситно і різноманітно.

Щоб процес схуднення був ефективним, безпечним, забезпечив збереження результату на тривалий період, необхідно вибирати дієту, ефективну саме для Вас.

Підібрати індивідуальну дієту, яка буде ефективною і дозволить домогтися потрібного результату, допоможуть лікарі DietCenter.

Фахівці медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти підготують для Вас індивідуальний план корекції ваги: ​​виявлять причини появи зайвих кілограмів, розроблять меню з використанням звичних і доступних продуктів, яке буде відповідати потребам Вашого організму, допоможе схуднути на заповітні 10 кілограмів, повернути стрункість і впевненість в собі .

Хочете худнути ефективно і комфортно? Зв’яжіться з нами!

 

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *