Хочеш схуднути? Полюби свій кишечник

У гонитві за стрункою фігурою не допомагають навіть найбільш радикальні заходи – суворі дієти і виснажливі тренування в спортзалі? Живіт як і раніше схожий на барабан, а кубики преса залишаються мрією… Не впадай у відчай. Вихід є, упевнені британські дієтологи! Просто забудь про дієти! І полюби свій кишечник. А точніше – приділи йому максимум уваги.

Виявляється, додатковий об’єм твоєму животику (тобто вічну «опуклість») додає повітря. Щоб воно не накопичувалося всередині, дотримуйся таких правил:

1. Не пий газовані напої (лимонад, колу, шампанське і навіть мінералку з бульбашками).

2. Намагайся вживати у помірній кількості (або не їсти взагалі) продукти, що сприяють здуттю живота. Наприклад, горох, квасоля, молоко, капуста, чорний хліб тощо.

3. Жуйка – найкращий друг твого «повітряного» черевця. Коли ти жуєш – захоплюєш зайве повітря, що й заважає твоєму животику бути плоским 😉 Врахуй це, особливо, якщо тебе часто мучать кольки.

4. Їж повільно, ретельно пережовуй їжу та не відкривай рота надто широко.

5. Не голодуй. Вживай їжу маленькими порціями, регулярно. Тому що перебої у харчуванні, особливо якщо після тривалої перерви, їжа потрапляє до «порожньої» травної системи, спричинюють газоутворення, а з ним – і збільшення об’ємів талії.

Як ти вважаєш, голодування – друг чи ворог стрункої фігури?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *