Ефективне схуднення для жінок

Боротьба із зайвою вагою – проблема, яка зараз актуальна для багатьох, і частіше з приводу появи надмірних кілограмів хвилюються саме жінки. У більшості випадків (крім ситуацій, коли повнота виявляється надуманою) привід для занепокоєння дійсно є. Зайві кілограми – не тільки естетична проблема, що псує фігуру, – надмірна вага негативно позначається на стані здоров’я, і з часом може негативно впливати на роботу практично всіх систем і органів. Не менш важливий фактор психологічний – зниження самооцінки.

Але перш ніж починати худнути і “сідати” на чергову дієту, жінці важливо знати не тільки «як схуднути», але й «як зробити це правильно і ефективно», як «схуднути без шкоди для здоров’я».

В інтернеті можна знайти безліч рецептів, які обіцяють практично моментальний ефект. Пропонуються дієти для швидкого схуднення в домашніх умовах і різноманітні меню для схуднення на тиждень, розповідається про всілякі фітнес-дієти для схуднення жінок, які нібито допоможуть швидкому спалюванню жиру, і подаються правила схуднення, які повинна знати кожна жінка. Але пропоновані «надійні рецепти схуднення» дуже часто не дають бажаного результату. Або ж результат з’являється на короткий проміжок часу, а потім вага знову швидко набирається і навіть збільшується, при цьому завдається істотна шкода здоров’ю.

Насправді неможливо створити універсальну дієту, яка б діяла на всіх однаково. І на питання, «Як схуднути жінці?», не має універсальної відповіді. Однак є загальні правила схуднення, виконання яких допоможе впоратися із зайвими кілограмами.

Давайте розберемося, що обов’язково потрібно враховувати, щоб домогтися ефективного схуднення. І що повинна знати кожна жінка, перед тим, як обирати дієту для схуднення.

Перший крок до схуднення – виявлення причини

Передусім здається, що причини появи зайвої ваги очевидні. Це – переїдання і малорухливий спосіб життя. Але привести до утворення зайвих кілограмів можуть також проблеми зі здоров’ям, зокрема – ендокринні захворювання, порушення обміну речовин і т. ін. Впливають на Вашу вагу також харчові звички, стреси, соціальне оточення та багато іншого. Тому, перш ніж говорити про дієту для схуднення жінок, необхідно визначити причину появи зайвої ваги.

У DietCenter першим етапом є діагностика, в рамках якої визначається зміст жирової і м’язової маси, обчислюється індекс маси тіла, загальна вода в організмі, визначається показники обміну речовин і т. ін.. Обов’язково враховується наявність хронічних захворювань. При необхідності призначаються аналізи для визначення гормонального фону, глюкози в крові, холестерину та інших показників. І тільки коли доктор отримує необхідну інформацію, настає черга розробки курсу дієтотерапії і складання дієти.

Калорії і вибір продуктів

Коли говорять про схуднення, то часто роблять упор на калоріях, які необхідно підраховувати. Відповідно може здатися, що головним є питання: «Скільки калорій в день потрібно вживати жінці, щоб схуднути?»

Вважається, що добова норма калорій для жінки 19-50 років становить від 1600 до 2400 калорій. Але насправді – все дуже індивідуально. А при схудненні кількість калорій має бути зменшено. Але на скільки? Визначається потрібна кількість калорій в день індивідуально. Для точного обчислення цього параметра необхідно враховувати вік, вагу, фізичну активність і ряд інших чинників.

 

СЕРЕДНЬОДОБОВА НОРМА КАЛОРІЙ ДЛЯ ЖІНОК

 

19-25 років

26-50 років

Старше 51 року

Сидячий спосіб життя

2000 ккал

1800 ккал

1600 ккал

Помірно активний спосіб життя

2200 ккал

2200 ккал

1800 ккал

Активний спосіб життя

2400 ккал

2200 ккал

2000 ккал

 

Але визначення, скільки калорій в день потрібно жінці для схуднення, не є універсальним методом для боротьби із зайвими кілограмами. Зменшення калорійності їжі – це далеко не все, що потрібно для корекції ваги. Неможливо обчислити кількість калорій в день для схуднення жінок, і цим раз і назавжди вирішити проблему зайвої ваги.

Для схуднення жінкам дуже важливо підбирати правильне співвідношення БЖВ (вміст жирів, білків, вуглеводів). Середньою нормою для здорової жінки вважається наступне співвідношення БЖВ: 10-15%, 30-35%, 50-60%. Вуглеводів 50-60%, білків – 10-15%, жирів 30-35%. Але ці цифри також приблизні і в кожній індивідуальній дієті можуть мати значні відмінності пропорцій і коливання значень. Не варто думати, що можна відшукати якесь «ідеальне» БЖВ для схуднення в процентах, що буде правильним і ефективним для всіх жінок.

Особливе значення при складанні меню – поєднання продуктів

Всі ці фактори враховуються при складанні меню для схуднення фахівцями DietCenter. Індивідуальний підхід, що враховує вагу, вік, стан здоров’я, харчові звички жінки, допомагає створити смачну і корисну дієту, яка включає звичні продукти, але в правильному співвідношенні і поєднанні. Складається меню на кожен день, розробляється індивідуальний графік харчування. Все це створює стійку платформу для схуднення, яка дійсно дозволить жінці домогтися значних успіхів і стійкого результату, допоможе вирішити проблему надмірної ваги.

Психологічні аспекти схуднення

Важливо також враховувати психологічні аспекти схуднення, адже причини набору зайвої ваги можуть бути і психологічними. У DietCenter протягом усього курсу надається психологічна підтримка. Таким чином легше подолати складності, якщо вони виникнуть на шляху, і домогтися стабільного результату. Під контролем фахівців Ви зможете виробити правильні харчові звички, які допоможуть вам зберегти отриманий результат на довгі роки і підтримувати вагу в нормі.

Комплексний підхід DietCenter може включати також рекомендації з фізичної активності: рекомендації для жінок з фітнес-програм для схуднення, які можна виконувати в домашніх умовах. Крім того в DietCenter розроблено ряд спеціалізованих програм під різні спортивні завдання: набір м’язової маси, “сушка”. Але в будь-якому випадку кожна програма буде персональною, адаптованою під індивідуальні особливості, тільки так вона зможе дати максимальну результативність.

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію або на Перший прийом лікаря-дієтолога в DietCenter, на якому можна обговорити важливі для Вас питання, отримати необхідну інформацію та персональний план харчування для схуднення.

За допомогою комплексної програми Ви навчитеся харчуватися у відповідність до потреб Вашого організму, отримаєте знання про способи організації здорового харчування і підтримки ваги, зможете закріпити досягнутий результат.

Хочете схуднути? Запишіться на прийом до фахівця DietCenter просто зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *