Найбільш поширені проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути через малорухливий спосіб життя

Такій категорії громадян необхідно бути особливо уважним до свого організму, приділяти час фізичним вправам, частіше бувати на свіжому повітрі і більше ходити.

Всі, хто більшу частину робочого часу проводить за столом, не раз чули про те, як це шкідливо для здоров’я. І це не пусті розмови! Здоров’я офісних працівників, людей, які забагато часу проводять за комп’ютером або виконують монотонну кропітку роботу, перебуває під загрозою. Тому цій категорії громадян необхідно бути особливо уважним до свого організму, приділяти час фізичним вправам, частіше бувати на свіжому повітрі і більше ходити. Сьогодні поговоримо про чотири найбільш поширені проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути через малорухливий спосіб життя, і про те, як можна їх уникнути.

Карпальний тунельний синдром

З кожним роком число людей, яких торкається цей синдром, постійно зростає. Карпальний тунельний синдром проявляється у вигляді болю, оніміння, поколювання і слабкості в руках із-за надмірного тиску на серединний нерв. Щоб запобігти появі цієї недуги необхідно робити регулярні перерви під час монотонної роботи руками, розминати долоні і пальці кілька разів в день, підібрати ідеально відповідну для вашої кисті комп’ютерну мишу.

М’язова слабкість

Людське тіло побудоване так, щоб бути постійно в русі. Однак багато офісних працівників змушені сидіти годинами на своєму стільці, з-за чого м’язи стегон і підколінні сухожилля постійно стягнуті, при цьому слабшає нижня частина спини і м’язи живота. Що ж робити? Постарайтеся змінювати свою позу кожні кілька хвилин, і щонайменше раз на годину вставати і трохи ходити. Відмовтеся від ліфта на користь сходів.

Ожиріння

В більшості випадків їжа, яку продають в офісах, містить велику кількість вуглеводів і мінімум білка. Людям, яким не потрібно багато рухатися протягом робочого дня, подібна їжа лише нашкодить. З цієї причини краще приносити обіди з дому, в яких буде багато білка і клітковини.

Кілеподібна грудна клітка і горб на спині

Причиною виникнення цих проблем зі здоров’ям знову пов’язано з тривалим сидінням. Щоб уникнути їх, необхідно стежити за тим, що ви сидітли рівно, ваші плечі розправлені, і ви не нахиляєтеся вперед.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *