Ефективне схуднення для чоловіків

На перший погляд може здатися, що проблема надмірної ваги перважно хвилює лише жінок, і питання, «як схуднути чоловікові», не таке актуальне. Насправді представники сильної статі також переживають з приводу зайвих кілограмів, «пивних животиків», і задаються питанням, як швидко схуднути чоловікові і що потрібно робити, щоб схуднути чоловікові.

Які ж способи зниження надмірної ваги використовувати, щоб схуднути представникам сильної половини? Чи потрібно прагнути швидко схуднути? Чи достатньо буде підібрати меню для схуднення для чоловіків або потрібні спортивні заняття? І найголовніше, як схуднути, аби незабаром знову не набрати вагу?

На думку фахівців, чоловікам легше худнути, ніж жінкам: вони більш раціонально підходять до цього питання, швидше приймають рішення і дотримуються програм схуднення і спортивних занять більш відповідально. Крім того, фізіологія також на боці чоловіків. Обсяг м’язової маси в чоловічому організмі вище, ніж в жіночому. А чим більший об’єм м’язів в організмі, тим швидше вони витрачають калорії.

Але чоловікам, як і жінкам для ефективного схуднення, недостатньо просто знайти в інтернеті рецепт «правильної» дієти і дотримуватися її. Або почати інтенсивно займатися спортом. Різке обмеження в їжі також не буде ефективним для схуднення, може привести до порушень роботи організму і додаткового набору ваги при закінченні «голодного періоду».

Щоб знижувати вагу ефективно, без шкоди для здоров’я, і ​​не набрати зайві кілограми після «дієтичного періоду» життя, треба враховувати безліч факторів, які впливають на вагу.

Діагностика стану здоров’я

Перш ніж підбирати індивідуальну дієту для схуднення чоловіків, необхідно провести обстеження організму, з’ясувати причини появи зайвої ваги, пройти спеціальну діагностику для складання індивідуальної програми схуднення – діагностику складу тіла.

Діагностика складу тіла дозволяє отримати дані про співвідношення жирової, м’язової маси, води в організмі, індекс маси тіла, показників обміну речовин і багатьох інших параметрів, необхідних для розробки ефективного меню для схуднення і моніторингу змін в організмі в процесі корекції ваги. Важлива інформація про хронічні захворювання, порушення гормонального фону. Так у чоловіків одним із факторів, що сприяють збільшенню ваги, є зниження рівня гормону тестостерону.

При складанні програми для схуднення чоловіків в DietCenter, обов’язково проводиться діагностика організму, яка дозволяє виявити причини появи надмірних кілограмів і розробити ефективний план корекції ваги. Правильний діагноз і ефективна діагностика забезпечують 50% успіху в зниженні ваги.

Оцінка порушень харчової поведінки

Не менш важливо визначити, чи немає психологічних причин появи надмірної ваги. Часто надмірна повнота виникає на тлі «емоційного» переїдання, коли людина «заїдає» стресові ситуації. Або ж має місце звичка їсти за компанію, навіть якщо не голодний, їсти перед телевізором і ін.

У DietCenter психологічній складовій нормалізації ваги приділяється значна увага. При порушеннях харчової поведінки рекомендується спільна робота дієтолога і психолога. «Пережити» зміни в раціоні харчування та розвинути здорові харчові звички допомагає лікар-дієтолог. Разом Вам буде легше подолати труднощі і впевнено йти до своєї мети – нормалізації ваги і красивої фігури.

Розробка програми харчування для схуднення

 

Програма харчування для схуднення чоловіків повинна являти собою раціональну дієту, яка дозволить знизити ефективно вагу. Дуже важливо підібрати раціон харчування таким чином, щоб він враховував стан здоров’я чоловіка, індивідуальні особливості, звички в харчуванні і способі життя. Щоб процес корекції ваги був максимально комфортним, як фізіологічно, так і психологічно.

При складанні меню для схуднення звертається увага на калорійність їжі. Вважається, що добова норма калорій для чоловіків при помірно активному способі життя становить 1800-2800. При схудненні ці цифри повинні бути зменшені, щоб організм почав витрачати «запаси», відкладені у вигляді зайвих жирових накопичень.

Але скільки саме калорій потрібно вживати чоловікові в день, щоб схуднути? Знайти універсальну відповідь на це питання неможливо. Потрібне число калорій можна обчислити ліше індивідуально, і цей показник буде залежати від таких параметрів, як: вік, вага, стан здоров’я, фізична активність чоловіка й ін.

Але визначення кількості калорій – це далеко не все, що потрібно враховувати для складання програми харчування для схуднення чоловіка. Не менш важливим є склад продуктів. Раціон харчування для схуднення чоловіків повинен включати білки, жири і вуглеводи в правильному співвідношенні. Необхідно збільшити кількість білка в раціоні – він є головним будівельним матеріалом для м’язів. В меню також має бути достатня кількість вітамінів і мікроелементів, інших потрібних організму речовин.

Особлива увага звертається також на режим харчування. Для схуднення чоловікові оптимально 3-6 разове харчування з розподілом порцій протягом дня.

Якщо меню для схуднення чоловіків буде складено з урахуванням перерахованих вище факторів, воно обов’язково «спрацює», і ефект можна побачити за короткий період.

Фахівці DietCenter розробляють індивідуальні програми харчування. Враховують стан здоров’я, індивідуальні особливості, харчові звички і ін. Важливо, що в меню для схуднення включаються звичні продукти харчування, що допомагають без додаткового стресу знизити вагу. Детальне меню для схуднення чоловіків складається на кожен тиждень, на кожен день, на кожен прийом їжі з зазначенням конкретної страви, способу приготування, кількості і графіка прийому їжі.

Дієтологи DietCenter створюють індивідуальну смачну дієту, яка забезпечує процес ефективного і комфортного зниження ваги, допомагають відкоригувати звички в харчуванні і способі життя. Під керівництвом досвідчених фахівців DietCenter Ви позбудетеся зайвих кілограмів і навчитеся самостійно підтримувати нормальну вагу.

 

Чи потрібні тренування?

 

Правильно підібране харчування, корекція способу життя, дотримання режиму прийому їжі – достатні умови для схуднення чоловіків. Але на певному етапі будуть рекомендовані також фізичні навантаження, спортивні вправи для схуднення. Фахівці DietCenter допоможуть Вам підібрати оптимальні фізичні навантаження.

Щоб зробити процес корекції ваги і фігури більш ефективним, домогтися підтягнутого вигляду і спортивної фігури чоловікам будуть рекомендовані (при відсутності протипоказань):

  • кардіо навантаження: біг, ходьба в швидкому темпі;
  • заняття силовими вправами, які допоможуть наростити м’язи і створити гарний рельєф після зниження ваги.

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію або на Перший прийом лікаря-дієтолога в DietCenter, на якому можна обговорити важливі для Вас питання, отримати необхідну інформацію та персональний план харчування для схуднення.

За допомогою комплексної програми Ви навчитеся харчуватися у відповідність до потреб Вашого організму, отримаєте знання про способи організації здорового харчування і підтримки ваги, зможете закріпити досягнутий результат.

Хочете схуднути? Запишіться на прийом до фахівця DietCenter просто зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *