Чим класні великі сідниці та маленькі груди

Уміння знаходити у своєму тілі вади – риса інтернаціональна. Навіть загальновизнані красуні час від часу скаржаться на якусь ваду в собі, майже ідеальній. То груди недостатньо круглі, то вуха не того відтінку…

А вже про інших дівчат і казати не варто… Фразу «Я ненавиджу свої ноги за те, що вони худі (товсті, «гомілчасті» тощо), а груди – за «не той» розмір» вимовляє мало не кожна…

«Людина приходить у цей світ саме з тим тілом, яке їй максимально підходить для реалізації поставлених перед нею завдань», – говорять екзистенціалісти. А вчені з готовністю віддають свій абсолютно раціональний голос у підтримку нелюбимих рук, ніг і сідниць.

Про те, чим класні маленькі груди та великі вуха, пишуть «Аргументы и факты»:

Стегна круті, сідниці великі…

Йдеться не про такі сідниці, які такі ж великі, як плечі та щоки. У цьому випадку все-таки очевидна зайва вага. А про ті, які нахабно претендують на звання найвидатнішої частини тіла. Тобто талія – тоненька, плечі – худенькі, а дупа, як з’ясувалось, ще в ранньому дитинстві вирішила розпочати підготовку до продовольчих криз і відтоді невгамовно набирає масу. І не беруть її ні дієти, ні фітнес…

«Заспокойтеся!» – усміхаються дослідники з Оксфорда. По-перше, широкі порівняно з талією стегна посилають підсвідомості протилежної статі сигнал про міцне сексуальне здоров’я та плодючість. По-друге, наявність видатних сідниць свідчить про дуже невисокий рівень холестерину та знижений ризик виникнення діабету.

Крім того, є така теорія, що «жінки-груші» ніколи не переїдають – про це дбає їхня гормональна система, що строго регулює апетит.

Вузькі стегна

От уже справді: що не дай, усе погано… Одні плачуть над великими сідничками, інші – над маленькими…

Якщо ти шанувальниця жіночних форм, а твої стегна – як у хлопчика-підлітка, втішся тим, що тобі і твоїй доньці, швидше за все, не доведеться почути діагноз про рак молочної залози. Дослідження, проведені вченими Університету Саутхемптона, свідчать про те, що за ширину стегон відповідає гормон естроген. Високий рівень цього гормону забезпечує дамам звабливі форми, але своєрідною «платою» за це є ризик виникнення злоякісної пухлини грудей…

Ну що, твої надто вузькі стегна подобаються тобі більше?

Великі родимки

«Як це неінтелігентно та неестетично – мати тіло, засіяне великими родимками!.  Ну, добре б на грудях – еротично, над губами – гламурно, але на спині й коліні!.. Куди Господь Бог дивився, поки ангели таке неподобство ліпили!» Так?

Зате житимеш років на 5-7 більше за тих, у кого великих родимок на тілі мало! Це – відкриття генетиків із Королівського коледжу в Лондоні. Вони з’ясували, що у людей, багатих на родимки, тіломіри (особливі ділянки нашої ДНК, які коротшають у міру старіння) довші! І тому процес старіння буде не таким раптовим, як у білих та гладких…

Щоправда, за великими родимками треба уважно стежити й у випадку зміни їх кольору, розміру, форми – негайно до лікаря! Меланома – один із найбільш швидкоплинних видів онкології…

Маленькі груди

Зате які чутливі! Чутливість маленьких грудей на 24% перевищує чутливість великих (вище 4-го розміру). Цей факт – надбання вчених із Віденського університету.

До того ж власниці великого бюсту нерідко страждають від сильного болю у спині. Нелегко, знаєте, носити таке багатство! Тут тобі і грижі, і зміщення, і навіть компресійні переломи.
Так…

Великий ніс

Заважає стріляти очима? Так, проблема…
«Зате в ньому загине значно більша кількість хвороботворних мікробів, ніж у маленькому носику», – стверджують американські лікарі. Адже внутрішню поверхню нашого носа вистилають особливі клітини, що продукують слиз, і разом зі звичайними волосками вони працюють як бар’єр на шляху будь-яких непрошених мікроорганізмів. Тож не нарікай на свій ніс: він достеменно даний тобі як компенсація за не дуже міцні легені, завжди готові «дати притулок» якійсь заразі.

Широкі щиколотки

Англійські лікарі вважають, що об’ємні м’які тканини навколо щиколотки свідчать про міцність суглобів і запобігають віковим проблемам зі стопою. Нелегко підібрати витончені туфельки? Зате до сорока років стрибатимеш як кізка, не переймаючись болем у суглобах.

Товсті пальці

Якщо твій любий надає особливого значення красі твоїх пальчиків на ніжках – покопайся в його родоводі. Мабуть, знайдеться якийсь принц або лорд, що пару століть тому заблукав на сінниках Росії… У цьому випадку товстуваті пальчики на твоїх ногах можуть стати проблемою…

Коханий старанно відводить погляд від твоєї не дуже витонченої стопи?
Нехай не задирає носа: перед ним – одне з вищих досягнень еволюції! Так вважають учені з Вельского університету. На їхню думку, наявність у людській популяції особин із довгою та вузькою стопою – просте непорозуміння, недогляд природи. Такі люди повинні були вимерти, як мамонти! Адже довгі пальці заважають бігати. А короткі й товстенькі сформувалися в найбільш цінних, найбільш живучих… Ура?!..

Великі вуха

Дані тим, хто добре чутиме. Завжди! Навіть тоді, коли їхні однолітки плутатимуть «кашу» з «Машею». Це обумовлене тим, що у великих вухах звук наче губиться та з меншою інтенсивністю тисне на барабанні перетинки. Завдяки такому дбайливому поводженню, вони зберігають еластичність до глибокої старості.

Короткі ноги

Проблема більшості жінок, обумовлена гормонами. Звісна річ, допомагають каблуки… Але чим маскуватися на пляжі та вдома? «Здоровим глуздом і вмінням дивитися в перспективу», – радять учені з Університету Чикаго. «Куцоніжки» менш схильні до переломів і тріщин. А також у них знижений ризик розвитку остеопорозу.

А ти змінила б свої груди на «кращі»? А ноги?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *