Алкогольна дієта: як забути про зайву вагу (фото)

Американські дієтологи в паніці: дівчата та жінки масово підсіли на алкогольну дієту.

Суть дієти: хочеш їсти – випий. Келих, два, три … А хто рахує? Головне – не вживати їжу, від якої товстіють.

Краще зіп’юся, ніж потовстішаю

Це параноя? Можливо. У медицині «алкогольну дієту» називають новим видом харчового розладу – дранкорексія (від англ. drunk, що означає «п’яний»).

Хто в групі ризику? За словами експертів, цьому виду харчового розладу піддаються всі, хто вічно худне, живе на постійних дієтах і вважає себе товстою (навіть якщо це не відповідає дійсності).

Також експерти відзначають, що алкогольна дієта поширена серед молоді, зокрема серед старшокласниць і студенток коледжів.
За словами деяких дівчат, які «підсіли» на алкогольну дієту, відмова від їжі дає їм змогу відвідувати вечірки та пити спиртні напої, але при цьому залишатися стрункими.

– Заміна їжі спиртним майже не відрізняється від відомих харчових розладів, як анорексія і булімія, – коментує професор Кевін Прінс.
За словами психологів, головною причиною виникнення дранкорексіі є одночасне прагнення схуднути та залежність від алкоголю.

Як «вийти» з алкогольної дієти? Медики кажуть, що основний метод позбавлення від хвороби – звернутися до психолога, а також приймати їжу невеликими порціями 4-5 разів на день, у поєднанні з процедурами, які сприяють детоксикації.

Хто зі знаменитостей сидів на алкогольній дієті? Тут досягла успіху дружина відомого футболіста Девіда Бекхема – Вікторія. Відомо, що худенька Вікі, одержима своєю фігурою, живе за принципом «хочеш їсти – випий води». А вечеря пані Бекхем складається з келиха білого вина, щоб не наїдатися на ніч.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *